Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezt hogyan lehetne megoldani...

Ezt hogyan lehetne megoldani egy weboldalon?

Figyelt kérdés

Tumblival kapcsolatos kérdés lenne! Röviden letudná nekem írni, hogy hova mit írjak vagy illesszek be, hogy elérjem a következőt?:

- azt szeretném, ha minden kép amit rebloggolok fekete-fehér legyen

- (nem muszáj) amint a képre viszem az egeret a kép eredeti színében pompázzon



2014. jún. 29. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Nagy egyszerűen. A képet amit rebloggolsz átrakod photoshoppban fekete-fehérbe, majd beépítesz egy eseményvezérlőt a képhez, ami egy ajax meghívással elindít egy php scriptet, majd másodpercenként újratőlti a képet. A phpscript küld neked egy emailt a kép azonosítójával, te pedig gyorsan kicseréled a fekete fehér képet a színes eredetire.


Vagy css :hover effekttel

2014. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fekete-fehérítést CSS-ből is meg lehet oldani:

[link]

2014. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A képet paintbe vagy inkább (ha van) wordben is áttudod alakitani. Onnan pedig A paintbe beilleszted. Képméret beállításe, html kód ( img src .....) aztán kész. ne felejtsd az oldalt frissiteni.
2014. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 +1


A te esetedben ez az egyetlen megoldás...

(a többi az hülyeség, amiket írtak...)


itt van még egy megoldás js-el is:

[link]

de azt nem tudom, hogy engedi-e a thumblr

2014. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem félreértettél. Tumblr-es oldalt "készít" szerinted meg tud majd bármit is valósítani?
2014. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Neem, vettem a poént! :)

Én a dolog második felére gondoltam. "Vagy css :hover effekttel" csak nem fejtetted ki, így ilyen formában nem tud vele mit kezdeni. A másik hozzászólás meg fejlövés, ha komolynak szánta valaki...

Egyébként annyit feltételezek azért, hogy egy css kódot be bír másolni! :D

2014. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*helyesbítek.. #3. hozzászólás*
2014. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!