Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a weboldalam...

Mi a véleményetek a weboldalamról?

Figyelt kérdés

Még erősen béta fázisban van, vannak ismert hibák és már terveben van a javítás. Ez az első responsive oldalam. Milyen?

[link]



2014. júl. 5. 01:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, tovabbi sok sikert!
2014. júl. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A jótól messze van. Ha pl a portfólionál vagyok nem tudok hova menni, mit csinálni, előre kell menni, hogy a menüt lássam.
2014. júl. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Korrekt, bár amikor scrollozáskor eltűnik a fenti menü, akkor némileg értelmét is veszti, hiszen nem lehet gyorsan ugrálni a menüpontok között.

G.

2014. júl. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az elképzelés jó, csak kevés a kép, és a reszponzivitáson még dolgozz, mobilon messze van a tökéletestől. :)
2014. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, nézzük. Az animációkban van munka, csak a sebességük, mint a csigáé.

A win8-tól ne lopj színeket, bár, el kell ismerni, jól néz ki.

A színhasználat ne legyen gyorsan váltó, a kezdőlap szétkékeli az agyam, de letekerve tiszta fekete-fehér az oldal. Oda tegyél színeket. Egérgörgőt használva furcsa a határ.


Egyébként, ezek csak kis dolgok, első ránézésre. Amúgy tök jó az oldal. - Ezeket is csak azért írtam le, hogy ha már designernek hirdeted magad, az oldalad legyen jó is.

2014. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Drone007 ***** válasza:
100%

Végre nem egy blogger vagy egy mindenkilapjás f@#&**g :)


Első ránézésre tetszetős. Bár az ikonok képek, és így kicsit elmosottnak hatnak a betűk mellett.

A betűkészlet csillagos ötös, jó választás.

A reszponzivitás sajnos valóban gyenge. Főleg a szolgáltatásaim résznél látszik, hogy keskenyebb képernyőn az ikon a szövegbe csúszik.

Javaslom, hogy ikonok és reszponzív oldalkialakítás érdekében használj Bootstrap-et. [link]


Az elérhetőségek alatti ikonok nagy csalódás számomra. Úgy tűnik lusta voltál rendesen megcsinálni, és egy olyan eszközhöz nyúltál, amit lehet hogy jól ismersz, de nem való oda. Ráadásul az ikonok itt is képek, amik szörnyen rontják a látvány hatását. Az ikonok nagyítgatásától ugrál az egész sor. Ezt meg lehet szépen is csinálni. Ne csapd össze a végén a melót, mert az egészet elrontja.


Egy oldalas honlapokhoz s segítséget adhat a bootstrap, mert ez a mostani sajnos olyan mintha az akarna lenni, de valahol útközben meghalt a kezdeményezés.


Látvány: 8/10

Struktúra: 6/10 (Edge widget? Ej ej... ezt magad is megcsinálhattad volna, és akkor gratulálnék hozzá, ez így csak Ctrl+C Ctrl+V)

2014. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Drone007 ***** válasza:
78%

Ja lemaradt

Működés, UX design: 9/10 (csak az alsó ikonok és a gyenge resp. miatt nem 10)

2014. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kinkarobin válasza:

Nekem nagyon hasonlít a win8-as témákra.

De am nagyon jól néz ki...

2014. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az alsó ikonokat még én is tervezem változtatni, a mobilos oldal meg sajnos asztali pc -n nem látszik mert nem kijelző hanem készülék szélességgel tudtam csak megoldani.
2014. júl. 6. 15:58
 10/13 Német_Tibor ***** válasza:

Teljesen JÓ!

A kapcsolatnál ha az inputok fölé viszem az egeret, akkor nálam kicsit ugrál. Ikonokkal kéne még valamit kezdeni, illetve fent a menü betűtípusán vagy formázásán változtatni. Hovernél én levenném az aláhúzást.

2014. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!