Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Jövőre csinálom a szakdolgozat...

Jövőre csinálom a szakdolgozatomat, de már a nyáron neki akarok állni. Weblapot csinálok az egyetem újságának. Érdemes lenne saját domain névet kérni, vagy keressek valami ingyenest?

Figyelt kérdés
Ha ingyenes, akkor ugye nem túl komolyan hat, és nem akarom, hogy emiatt húzzák le. Ha mégis ezt kéne, miket ajánlanátok? Valószínű nagyobb tárhelyű kell, az elmúlt évek anyagát is digitalizálni fogom, és felkerül az oldalra archiválva. Ez 4-5 évet jelent, nagyjából évi 5-6 számmal, amik egyenként kb. 24 oldal. (Pontos adataim nincsenek, még nem kaptam meg az újságot, amikor meg olvastam, nem ezeket figyeltem.) Természetesen ez csak előzetes tervezés, a vizsgák után beszélek majd a konzulensemmel erről komolyabban, de azt kérte, addig is gondolkodjak, mit akarok.

2014. jún. 4. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
dot.tk domaint akarsz. És php-t tanulni.
2014. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amíg nincs kész ne vegyél, wamp/xamp.
2014. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Xhu-nál megkapod 2 évre 2000 ft-ért, ingyenes tárhelyre is tudod irányítani. Sztem az nem pénz.
2014. jún. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Polipeter ***** válasza:
sztem is ha kész vagy érdemes a domainra költeni...
2014. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!