Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Iframe-ben középre igazítás...

Iframe-ben középre igazítás hogy van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van ez az oldal: [link]

Most készítettem hozzá egy fentről lenyíló Partnerek oldalt. De ha lenyitom, akkor balra zár mindent a position:absolute miatt gondolom.

Bárhogy próbálkozom, sehogy sem tudom középre igazítani.

Hogy érhetem azt el, hogy bármekkora monitoron is nézi bárki, akkor is a Partnerek gomb mindig a böngésző jobb szélétől 20 px-re legyen mondjuk, a tartalom pedig középre zárt?

Köszi előre is.



#IFrame #középre zárás
2014. júl. 12. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy gyors rátekintés alapján a links divnek van elrontva a css-ben a pozicionálása.
2014. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy designcég weboldala. Ha csak ezt látom belőle, biztosan nem válaszom őket.

Problémás helyek:

1.)Felső menü: irdatlan nagy fekete plecsnik. Nem kellenek.

2.)Alatta lévő menü: nem kéne elválasztó vonal, vagy mondjuk egy css trükkön kívül egy kis jquery is oda?

3.)Bugos képléptető, az utolsónál kva gyorsan teker, nem folyamatos. Ajaxszal csináld meg, vagy ez történik.

4.)A partnerekben ne legyen a fadeOut(). Legyen gyorsabb a lecsúszás. left:20px; position:fixed

5.)Linkekre text-decoration:none ! Aláhúzás nem kell, mert szörnyen néz ki.

6.) [link] - mi lenne, ha azt mondanám, hogy ha így nézne ki, akkor esetleg azt mondanám, hogy ezt designcéget választanám? (Nem, valahogy én inkább megírom saját magamnak.)

2014. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
right:20px, csak elírtam ;D
2014. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Középre zártság pedig <center> taggel érhető el.
2014. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért center tag nem éppen mai gyerek, akkor már <div align="center"></div> mint <center>...
2014. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1. válaszoló: Köszönöm. Az egy mondatos válasz elég is volt ahhoz, h ráleljek a hibára. :)

2. válaszoló: Neked is köszönöm. Több ponttal nem értek egyet, de van, ami építő jellegű volt. A 6. pontban mutatott design számomra átláthatatlan és túl zsufi, túl színes kavalkád. Biztosan nem választanék olyat.

4-5. válaszoló: a centeres beállítások megvannak, de azokkal sajnos nem mentem semmire az absolute position miatt.

Köszi mindenkinek!

2014. júl. 13. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem a struktúrát, hanem inkább az opacity-fakítás-normális betűtípus-lineáris oldal-interaktivitás csomagot értettem alatta. Kétségtelen, az oldal nem így jó, ahogy van, de az is kétségtelen, hogy úgy háromszor jobban néz ki továbbra is, pedig csak egy summer camp oldala...

Természetesen nem muszáj megfogadni egy designer és manager tanácsait, végül is nem ő kötött idáig kb. 3000 üzletet egy designcég nevében, hisz te vagy a felelős az oldal eladásaiért, nem én. Mellesleg, semmit sem érsz el, ha nem egy külsős customer, weboldalakhoz semmit sem értő fejével nézel az oldaladra. A sok néha előnyös, de nem ott, ahol egyébként a letisztultságot és a modern stílust hirdetik. És a gyorsaság, dinamikusság is fontos volna, de kettő menü használatával te alapból dobod el magadtól a lehetőséget, hogy az oldal az előbb felsorolt tulajdonságok akár egyikének is megfeleljen.

2014. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"fejével" - nem épp helyesen hangzik, mielőtt belém kötnétek, de nyilván többletjelentést szeretnék neki adni.
2014. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de én megköszöntem a válaszod. Mivel nem a kérdésre válaszoltál, mit mondhattam volna mást?

Én szeretem a design-omat és egy szóval sem mondtam, hogy ne keresnének rajta meg engem. Pusztán partnereket szeretnék betenni és ahhoz kértem segítséget.

Ha nem tetszik nekem az általad küldött oldal az miért baj?

Én elhiszem, hogy nagyon jó szakember vagy és nem vontam kétségbe, bár fogalmam sincs ki vagy, így nem is tudhatom, mit tudsz... Ettől függetlenül egyáltalán nem voltam arra kíváncsi hány üzletet csináltál már életedben, pusztán egy legördülő menühöz kértem segítséget.

Ha megkérdezik tőlem, hogy kell paprikás csirkét csinálni, nem állok neki lefikázni a paprikás csirkét és érvelni a brassói mellett és megpróbálni rábeszélni a másikat, hogy csináljon inkább azt, hanem elmondom, hogy kell paprikás csirkét csinálni és kész. Az már az én dolgom, hogy szeretem-e egyébként vagy sem.

Még egyszer köszönöm a segítséged és szívből gratulálok az elért sikereidhez, de én maradok az oldalamnál, ha nem haragszol. Köszönöm!

2014. júl. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!