Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom elérni azt, hogy a...

Hogy tudom elérni azt, hogy a blogom megjelenjen a google- keresőben?

Figyelt kérdés
Egy doramákkal foglalkozó blogom van, és akármit írok a google keresőbe, sehogy sem jön ki találatnak. Miért?
2014. júl. 20. 18:02
 1/4 anonim válasza:
Ezt nem kell elérni, sajnos ha nem dobja ki, akkor a google valószínűleg más, népszerűbb dolgokat helyez előbbre. Nekem is van honlapom, de a google nem dobja ki olyan egyszerűen. Szerintem más módokon terjeszd a blogot, pl. facebookon, vagy személyesen ismerőseidnek.
2014. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óóóó ha ilyen egyszerű lenne, hogy írsz valamit és a Google egyből előre/előrébb helyezi....kicsit nézz utána a SEO-nak.(search engine optimization)Szakemberek 100.000Ft-ot is elkérhetnek aézrt, hogy az első oldalon legyen az oldalad 3(!!!!) kulcsszóra. De gondolom azt sem tudod, hogy itt mit jelentenek a kulcsszavak....meta tagek....link építés...
2014. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már próbáltam, csak nekem túl bonyoltult volt ez az egész, ezért reméltem, hogy van rá valamilyen egyszerűbb mód is.
2014. júl. 20. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, elsősorban nem árt egy jól beállított SEO. Másodsorban meg ne legyen az oldaladon máshonnan összeollózott tartalom, mert a gugli büntiből még hátrébb dobja a blogot és sose találják meg
2014. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!