Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bejön nektek ez a weboldal?...

Bejön nektek ez a weboldal? Tetszik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Notepad++-szal írtam az egészet, remélem tetszik! Ha lenne ötletetek, hogy mi kéne még rá, akkor csak írjatok! Amúgy meg 9 éves vagyok.

#honlap #Borzi Weblapja
2014. júl. 20. 21:33
1 2
 11/16 2xSü ***** válasza:
Plusz az üzenőfal nincs védve XSS ellen.
2014. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, 11 éves. Legutóbb nekem ezt állította. Tehát amellett, hogy nem ért hozzá, még hazug is.
2014. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Senkinek sem írtam, hogy 11 vagyok! Régen írtam, hogy 8, most meg, hogy 9!
2014. júl. 22. 08:21
 14/16 2xSü ***** válasza:
100%

Mondjuk 9 évesen az is szép teljesítmény.


Csak a tanulási módszered nem jó. Olyan vagy, mint aki minden hangszeren akar megtanulni egyszerre játszani. Valószínűleg mindet meg fogod tudni szólaltatni, de hogy egyik sem lesz hallgatható minőségű, az biztos. Ha szépen bemutatod, az összes hangszeren a tudásodat, akkor az összkép az lesz, hogy igen bénán játszol mindegyiken.


Ehelyett mélyedj el egy-egy hangszerben, és ha már jól megy, akkor gyakorold azt is, meg akkor már a következőt is nagyobb tudással fogod elkezdeni.


Elsőnek írj egy honlapot, ami statikus, de szépen kidolgozott dizájnnal. Tanuld meg használni a képi elemeket, tanuld meg a HTML minden csínját-bínját, a CSS-t, stb… Ha egy nagyon szép, nagyon profi oldalt így össze tudsz hozni, akkor lépj tovább olyan dolgokra, ami mondjuk már szerver oldali programozást igényel. Ott is kezd az egyszerűkkel, azt rágd meg minden oldalról, olvasgass, hogy mondjuk egy üzenőfalnál milyen problémák jöhetnek, milyen megoldások vannak, mi ellen kell védekezni és hogyan, stb…

2014. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Német_Tibor ***** válasza:
Itt is túl sok a szín
2014. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én azon gondolkodom, hogy agyilag vagy-e 9 éves vagy fizikailag. :)

Gyakorolj még sokat, csinálj egy külön témáról weblapot.. az első oldal utolsó válasza minden kérdésedre választ ad.. jó tanulást :)

2014. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!