Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Segítség! Valaki meg írná,...

Segítség! Valaki meg írná, hogy hogyan illesszek be webnode weboldalamra egy ''tetszik <<>> elmegy <<>> nem tetszik'' szavazót, mint pl. : www.demotivalo. Net/ - nél a képek alatt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy táblát, mondjuk ertekeles néven és ott ezeket a mezőket adod hozzá:

<--

Id

tetszik

elmegy

nemtetszik

fileid

-->

Mejd generálsz valami ilyesmi linkeket:

Tetszik --> like.php?id=5

Elmegy --> elmegy.php?id=5

Nem tetszik --> dislike.php?id=5

Ezekbe adsz egy parancsot, hogy adja hozzá +1-et az adotthoz illetve a FileId-t.

Ha nem megy írj! Akkor megpróbálok összehozni valamit, mert én már egy Tetszikelést csináltam a lapomra a képekhez, de ilyen, hogy tetszik vagy elmegy nem!

Remélem tudtam tanácsot adni! :)

És egy kis reklám:

2014. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a like.php?id=5 az 5 a file Id-e
2014. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de én nem nagyon értek a html-kódok meg ilyesmik írásához, tehát kösz, de én nem nagyon értettem a válaszodat.
2014. aug. 21. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem nagyon tudunk segíteni, mert komplex rendszer, adatbázissal, és php feldolgozással
2014. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen ezt akartam mondani, hogy ha nem értesz a HTML-hez és társaihoz akkor valoszínű, hogy valami Blog.hu-n csinálsz weblapot.

Ha ilyet akarsz ezt meg kell tanulni.

Mert ehhez kell ugye HTML, PHP, MySQL illetve a CSS is, hogy jól nézzen ki!

Üdv!

2014. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felőlem leírhatod pontosan mit tegyek.
2014. aug. 27. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet igazából pontosan leírni, mert értened kell hozzá, és akkor tudunk instrukciót adni.

Egyébként egyszerű a feladat, csinálsz egy mysql táblát, aminek 3 mezője van: id, felhasználó,és hogy melyikre nyomott. Ehhez kell egy PHP feldolgozó,ami beküldi ennek, hogy mit nyomott,és így tovább... Ennél többet nem tudunk segíteni

2014. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!