Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki lenne olyan onzetlen,...

Valaki lenne olyan onzetlen, es segitene elkesziteni, a blogomhoz egy nem tul bonyolult es puccos fejlecet?

Figyelt kérdés
Az irasaimat szeretnem posztolni, egy fanfictionon dolgozom epp, csakhogy a minap elromlott a gepem (a szomszed kemenyebe belecsapott a villam, es nalunk is levagta az aramot, a laptop, meg be volt kapcsolva, mimdegy). Tesom megengedte, hogy odauljek az ovehez, ha blogolni akarok, de a photoshopot (vagy akarmilyen programmal is csinalhak az ilyesmit) nem engedte letolteni. Igy most nem tudom mit csinaljak. Az egyik baratnomet mar egy honapja (!) megkertem, hogy segitsen, de azota sem jelentkezett. Az a helyzet, hogy eleg kezdo vagyok ilyen teren. Mar rutinos bologolok segitseget varnam, es meghalalnam, ha megtennek ertem ezt a szivesseget. Lehet irni privatban. Es elore is koszonom. :)
2014. aug. 19. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez nem rutinos "blogoló", hanem grafikus kell. Mármint ha a szépségre is adunk.
2014. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából grafikus kéne neked, és persze megnézem, hogy ki fog JÓ minőséget INGYEN csinálni...
2014. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetbeni juttatásért biztos lenne vállalkozó. :)
2014. aug. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!