Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az elkészült weblapomon mitől...

Az elkészült weblapomon mitől függ, hogy megjelenik-e a google kereősben? Részletek lent

Figyelt kérdés

Készítettem egy weboldalt, a készítés alatt szokszor alakítottam rajta...van pár privát oldal is.

Az elején BLOGKÉNt írtam, majd inkább OLDALT készítettem a szövegből.


A gondom az, hoyg nem értem miért egy olyan blogos oldal ugrik ki első helyen a keresőben, ami egy blogbejegyzés, ráadásul privat beállítású?


100% azonos szövegű oldalam miért nem jelenik meg a keresőben?


Érti ezt valaki?

Mert én nem :-(((



2014. aug. 29. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert még túl fiatal vagy. Olvasgass pár cikket a google keresőmotorjáról.
2014. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiatal, csak tök hülye a webkészítéshez.

Én már azon is kellemesen meglepődtem, hogy egyáltalán megjelenik ELSŐ HELYEN az oldalam, ha rákeresk...szóval ennek persze örülök.


Csak azt nem értem, miért egy inaktív nem publikált oldal jelenik ott meg az aktív oldalak helyett...


Én már azt sem értem miért jelenik meg első helyen...de persze tökre örülök.


Állítólak a wordpressnek eleve van valami beépített kereső optimalizáló mechanizmusa...


Látuszik, hogy van hiszen meg is jelenik szépen a keresőben...csak nem értem miért pont ez az oldal...miért nem a szépen publikált...

2014. aug. 29. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
majd frissül. nem instant a frissülés.
2014. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

komoly?

O, de jó :-D

2014. aug. 29. 15:57
 5/8 A kérdező kommentje:

KÖSZI!!!

Szóval a rendszer folyamatosan okosítja a keresést...szuper :-)! Ez nagyszerű hír :-D

2014. aug. 29. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
yep. attól függ h az oldalad mikori, mennyi link megy rá, mit mondasz a headerben, meg még millió dologtól függően 24 óra - 90 nap közötti időn belül kvázi bármennyi időn belül frissülhet.
2014. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amit leginkább használ az a header információ? Vagy honnan szedi a kulcsszavakat leginkább?


Mivel tudnék még trükközni...kulcsszavakat beírni valahova?


Tudom, hogy ez egy nagyon bonyolult dolog és én mint naiv, nem szakérő halandó meg sem értem legtöbbször a tanácsokat, nem hogy kivitelezzem, de talán van valami gagyi, amit még megértek és kivitelezni is tudnék.


Van ilyen, hogy mire kell figyelni? Hol legyenek a kulcs infók?


Emlékszem, hogy régen az ment, hogy színtelen kulcsszavakat kellett valahova írni...gondolom ez már maximálisan elavult...de van valami hasonló, amivel lehetne ügyeskedni? Amihez nem kell informatikusnak lenni :-D?


Előre is köszönöm a tippeket, ha vannak :-D, ha nincsenek, akkor is köszi az eddigi válaszokat!!

2014. aug. 29. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:

rengeteg infó, optimális elosztások, tanulmány, és legenda van seoról.

ne trükközz, mert kaphatsz jó kis büntit is, tehát érdemes jól utánanézni a dolgoknak, mielőtt csak úgy telepakolnád kulcsszavakkal.

dátumot is nézd, mert ami működő trükk volt mondjuk 2 éve, az most lehet hogy hátrasorolást ér. a keresők okosodnak.

2014. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!