Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok a blogomról?

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés

Ez a címe: [link]

Bő egy hónapja kezdtem el és kíváncsi lennék a véleményetekre, észrevételeitekre. Hobbi szinten, saját szórakoztatásomra kezdtem el, de érdekel, hogy ti mennyire tartjátok érdekesnek. Bármilyen vélemény, ötlet jöhet, csak kérlek indokoljátok is, miért tetszik vagy éppen miért nem, vagy éppen mit hiányoltok. Előre is köszi.



2014. szept. 6. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A kutya se fogja olvasni :D
2014. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szép sablon

a cikk szövege balra zárt vagy sorkizárt legyen (text-align: left vagy justified)

2014. szept. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a szöveg sorkizártra van állítva.

amúgy a tartalomról mi a vélemény?

2014. szept. 7. 08:09
 4/6 2xSü ***** válasza:

Kinézet: Nálam is középre igazítva jelenik meg a szöveg, nem sorkizártan. De mivel relatíve hosszabb szövegeket írsz, célszerű lenne balra zárni a szöveget, az a legolvashatóbb. A sorkizárt igényesebbnek látszik, de nehezebb olvasni.


Célszerű lenne hagyományosabb betűtípust használni, szintén a hosszabb szöveg miatt. Egy Helvetica/Arial, vagy egy Verdana első körben, aztán lehet kísérletezni más betűtípusokkal. De mindenképpen talpatlan betűtípust válassz, az olvasható legjobban monitoron.


A címsor betűtípusa sem a legjobban olvasható, de mivel ezek rövidebbek, itt jobban el lehet rugaszkodni az olvashatóságtól.


De úgy összességében a kinézet kb. rendben van. Bizonyára lehetne csiszolni rajta, de a célnak megfelel. Ha jó a blog, úgysem a kinézet számít, hanem a tartalom.



Tartalom: Végre egy olyan „hogy tetszik a blogom” jellegű kérdés, ami klasszikus bloghoz vezet. Az utolsó két poszt kicsit kilóg a sorból.


Jól fogalmazol, választékosan fejezed ki magad, ez szimpatikus. A témák kellően általánosak, jól kifejettek ahhoz, hogy egy kívülállónak is érdekesek lehetnek. Viszont nem is túl idegenek, leírod benne a saját gondolataidat, így személyes jellegűvé válik, rólad is megismerünk dolgokat. Persze minden énblog elsősorban a barátaid között fog nagyobb népszerűségnek örvendeni, de hosszútávon biztos, hogy lesznek külsős olvasóid is.


Úgy összességében én az énblog kategóriában adnék rá egy ötös alát.

2014. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm szépen a részletes kritikát. :)

Igen, én is gondoltam rá, hogy betűtípust kéne váltanom, azzal jelenleg is kísérletezek. A balra zárt szövegre még nem is gondoltam, de majd mindenképp kipróbálom.

Az utolsó két bejegyzésem tényleg nem szokványos, ennek az az oka, hogy kísérletezgetek, hogy mi jön be a többségnek jobban. De mindenképp szövegeket szeretnék írni, nem képekkel telerakni a blogot, ez csak ilyen hirtelen ötlet volt.

Szóval örülök, hogy tetszik. Akkor folytatom az eddigiek szerint. :)

2014. szept. 7. 12:35
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy azóta sokat változott a blogom, megfogadtam a tanácsokat: más betűtípust használok, balra zárt a szöveg, más a design és sok új bejegyzést is írtam. :)

És további észrevételek, javaslatok is jöhetnek. :)

2014. szept. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!