Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a blogomról?...

Mit gondoltok a blogomról? (többi lent)

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 8. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Összességében engem nem kötne le.

A design-ról:

A háttér csodaszép bordó színű ugyebár, meg van egy mesés fejléckép is - ez remek, jó dolog is a klasszicizmus, de a dolgok egyszerűségét sem kell túlzásba vinni. :) Emellett a sötét színű alapon lévő fekete betűk igen nehézkesen olvashatóak. Konkrétan ki kellett jelölnöm a szöveget, ha tájékozódni akartam a tartalmáról. Tehát: vagy a háttérnek, vagy a betűknek jöhetne valami reform, mert a mostani állapotuk kissé gyászos. (Bár legalább egyszínű a szöveg, nem úgy, mint sok tiniblognál, ahol a szavakban előforduló, egymástól teljes mértékben elütő, neonszínű betűk jócskán kiégetik az ember retináját)


A tartalomról:

Egyetlen nyúlfarknyi bejegyzés után nem tudok túl nagy véleményt mondani róla, az eddigiek alapján kissé unalmas tucatblog. Úgy tűnik, hogy az idézetek, amiket ide felraktál és fel fogsz rakni, pont abból a fajtából valók, ami már a csapból (és a csatornából, az emberek füléből, de még a Szentkirályi ásványvíz palackjából is) folyik. Az olvasók általában (tisztázzuk, itt nem azokra gondolok, akik nyomon követik az összes sablonos 1D-s blogot, és társaik) egyediségre vágynak, így a google keresőben halomra tornyosuló idézetekre valószínűleg nem lesz nagy kereslet. Nem bántásból írom, de szerintem ezzel nem fogsz rengeteg követőt szerezni magadnak. Ezzel nem arra célzok, hogy hagyd abba, mert a magad szórakoztatására bőven megfelel, ha ez téged boldoggá tesz - csak annyit akartam, hogy ne mások miatt csináld. (Bár ez szintén egy olyan duma volt, ami a csapból, meg a monitorból itt GYK-n... szóval, érted :D) Minden jót! :)

2014. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!