Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Pályakezdő webfejlesztő fizetés?

Pályakezdő webfejlesztő fizetés?

Figyelt kérdés

Most jelentkezek az első állásomra, és nem tudom mit írjak rá, konkrét összeget, vagy min-max.

És ha lehet azt is írjátok meg hogy nettó vagy bruttó.

Az álláshirdetésben ezek szerepeltek, csak hogy tudjátok miről van szó: php, html, css, javascript, squery, adatbáziskezelés.


2014. szept. 14. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Ha neked megfelelő amit adnak, akkor miért vagy itt? Ha megfelelő fizetéssel akarsz számolni akkor nem előbb körbe kellet volna nézni, hogy ki merre mennyiért?


Allor legyen 100.000bruttó hogy valami baromságot is mondjak...

2014. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem éppen baromságra vagyok kíváncsi, hanem olyan véleményére aki ebben dolgozik és van rálátása.


Amúgy nem igazán értem miről beszélsz, arra jelentkezek ami van, túl sok ilyen lehetőség nincs a közelembe, másrészt írtam hogy most akarok jelentkezni, szóval mi az hogy "Ha neked megfelelő amit adnak, akkor miért vagy itt?"

2014. szept. 14. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Többet kell írni, úgyis ajánlanak majd valamit. Ez egy tipikus HR-es sz*rság azért, hogy idegeskedj rajta. Ha sokat írsz visszakapod, hogy ennyit tudunk adni és kész. Ők úgyis tudják mennyit akarnak adni neked. min. 250 körüli összeget írj bruttó. Barátom kezdő programozóként be nem fejezett egyetemmel (utolsó féléve) kap 400 bruttót
2014. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erősen függ az összeg a te tapasztalataidtól, végzettségedtől stb.

A 250k bruttó elég "kevés", de ha kezdő vagy, akkor reális lehet. Az olyan 164k nettóra jön ki.


De persze ez cégtől is függ.

Nekem egy igen jó (és ismert) magyar startupnál most nem rég (konkrét összeget nem mondok), de 340-370k bruttó között ajánlottak. (Ez tekintve, hogy van pár év tapasztalatom és MSc diplomám "kevés", de mivel jó a hely és van pár plusz juttatás, kezdetnek jó. Innen meg mehet felfelé a dolog.)

Az aktuális helyen nettó 300 fölötti árat mondtak, hogy maradjak, de nem igazán szeretem, nincs meg a megfelelő szakmai színvonal.



Az informatikai piac, de maga csak a webes része is elég szerteágazó. Sokféle hely, sokféle ember stb...

Nettó 160-tól felfelé szoktak azért indulni a fizetések minimum.

2014. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat.
2014. szept. 15. 07:07
 6/7 PHP de kóder! ***** válasza:
0%

palyakezdokent mit varsz? ha megkapod a brutto 150-et, mar orulhetsz :)


majd ha mar nehany evet lehuztal, akkor lehetnek igenyeid :)

2014. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lSomebodyl válasza:

Azér érdekelne hogy egyesek mit szívnak, mint pl az okoska fölöttem. 150k bruttó??


Be vagy tépve?


Minimum 200k nettó még a teljesen kezdőknek is

2020. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!