Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megnéznétek a weboldalamat?

Naruto shippuuden kérdése:

Megnéznétek a weboldalamat?

Figyelt kérdés
véleményeket kérek [link]

2014. okt. 11. 19:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
szép
2014. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kösz ,
2014. okt. 11. 20:23
 3/19 anonim ***** válasza:
Fos. Zavaros, áttekinthetetlen, kusza, a háttér borzalmas, az egész úgy néz ki, mintha kb. három perc alatt hánytad volna össze. Ez nem weboldal, ez egy trágya.
2014. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

a kiváncsiság vitt rá, hogy megnyissam és és arra, hogy végig görgessem: nem szeretem a félmunkát.

Messze áll tőlem az animék világa. Megnyitás után az azonnali kilépést a fent leírottaim akadályozták meg. "Ha már egyszer itt vagyok..."

Rendezettnek, szépnek találom.

Annyiban csinálnám másképp, hogy a köszöntőt a fejléc alá tenném.

Minden, a neten nem célirányosan barangolónak (kivezető link megnyitása, mint jelen esetben is) jóleső érzés, ha a site tulajdonosa köszönti őt.

Nem kevesebb, ha nem így van, de úgy -szerintem- több lenne.

Sine ira et studió (harag és részrehajlás nélkül) írtam, amit írtam, Véleményt kértél és én a sajátomat adtam.

Szép munka, legyen sok látogatód!

2014. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Bárki, aki leszólja, mutassa meg az övét, mennyivel különb!

Lesz, akinek nem tetszik, de a trágár leszólók véleményére ne adj, minden kommentelő lényét adja!

2014. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hadd ne kelljen már saját munkámat mutogatnom. Egyrészt nekem nincs szükségem a reklámra. Másrészt ahhoz, hogy véleményt tudjak mondani valamiről, nem is feltétlen kéne, hogy jobbat tudjak csinálni.


Gondolj csak bele: eszel egy borzalmas levest egy vendéglőben. Közlöd a pincérrel, hogy uram, ez szar. Mire ő pökhendien annyit mondj csinálj jobbat, öcsi! Ugye, hogy nincs igaza? Nekik jó levest kell felszolgálniuk olyasvalakinek, aki nem tud főzni. A kérdezőnek pedig egy jó, szép, egységesnek ható, letisztult, könnyen átlátható és navigálható weboldalt kéne készítenie olyanok számára, akik esetleg nem is értenek hozzá.


Ez a weboldal minden, csak nem szép, egységes, letisztult, átlátható - és még csak nem is egyedi. Ebből a sablonból ennél sokkal jobbat lehet összehozni.


Persze, hogy őszinte legyek, magasról teszek rá, hogy megfogadja-e a véleményemet. Nem akarom én megváltani a világot. A net tele van rosszabnál rosszabb weboldalakkal, ha ő is egy akar lenni közülük, engem nem érdekel. Csak elmondtam a véleményemet, mert kérdezte.

2014. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sajnos de egyet kell értsek az elöttem szólóval, Volna mit még dolgozni a weboldalon.
2014. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Drone007 ***** válasza:
Ez egész egyszerűen borzalmas. Nem tudok mást írni... borzalom...
2014. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az esztétikához nem szólnék, ahhoz nem értek.

A banner képet keskenyebbre venném, hogy több helye legyen a hasznos tartalomnak.

A címlapra nem biztos, hogy ennyi mindent kiraknék, inkább a fontos tartalomra mutató ajánlásokat hagynám ott

2014. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Eredetileg nem akartam hozzászólni, de a fenti vita ledöbbentett.


Véleményezhetném, de mit? Ez egy blog, mások által leprogramozott oldalon mások által készített tartalom leírásával.


Az alábbi oldalt még soha senkinek nem mutattam meg szándékosan (egyébként nem véletlenül :)


[link]


Nesze nektek. :)

2014. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!