Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehetne népszerűsíteni...

Hogyan lehetne népszerűsíteni egy blogot?

Figyelt kérdés
Nem túl rég kezdtem blogolni és szeretném kicsit népszerűsíteni. Ha egy mód van rá nem szeretnék nagyon pénzt költeni rá. A barátaimnak sem szeretném elküldeni, mert ezt teljesen egyedül akarom csinálni. Blogger.com-os szóval szoktam osztogatni a linkjét.

2014. okt. 22. 22:09
 1/3 Argloss ***** válasza:
Véletlenül beleírhattad volna a kérdésbe a blogod címét és ha jó, akkor valaki innen biztosan megosztotta volna az ismerőseinek is facebook-on és így tovább...
2014. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A barátaimnak sem szeretném elküldeni, mert ezt teljesen egyedül akarom csinálni."

Nem értem az összefüggést.


Ha nem akarsz rá pénzt költeni, akkor Facebookon, Twitteren, Google+-on, stb. megosztod a linket és akiknek tetszik majd elvégzik a többit.

2014. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

Énis szeretném népszerűsíteni

2015. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!