Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyennek ítéled a design-t a...

Pendulum92 kérdése:

Milyennek ítéled a design-t a blogomon?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok szaki, kb alig értek a honlapkészítéshez.


A véleményetek érdekelne az összképről.



2014. nov. 4. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

A színek nem rosszak, bár az a fekete-szürke háttér a zöld boxhoz... háát... Szubjektív véleményem, de ez a szürke árnyalat talán kissé túl sötét hozzá, nem illik a képbe.


Ami a menüpontok betűtípusát illeti, szintén egyéni vélemény, de szerintem nem igazán ehhez való (bár még mindig ezerszer jobb, mintha Comic Sans MS lenne :) )


Ha neked tetszik a betűtípus, azért ne változtass rajta nagyon.


Összességében nem lenne rossz egyébként.

2014. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Változtattam, ez a halványszürke milyen?
2014. nov. 4. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Én túl erősnek érzem a háttér zöld színét, valamint a zöld+narancs nálam annyira nem jön be.

_Szerintem_ jobban nézne ki halványabb zöld színnel és a linkek és címek lehetnének olyan színűek, mint a "Kapcsolatfelvétel" szó.

2014. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább legyen mélykék, az jobb lenne meg a témához is jobban passzolni.
2014. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*na
2014. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A fejléc szép és tetszik az AkvaBlog felirat is. A menüt én sötétebbre csinálnám, inkább sötétebb szürkére, mivel így már sok a zöld az oldal többi részéhez képest.

A narancssárgát nem értem. Szerintem ha a menük sárgák, akkor a fejlécbe is rakhattál volna, de így a fejléc (sok zölddel) nagyon elüt az oldal többi részétől.

2014. nov. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#6-os vagyok, "ha a linkek sárgák" bocsi, nem menüt akartam írni :)

Egyébként kis kiegészítés, a háttér lehetne valami sötétebb szürke, hátha úgy jobban kiemeli az oldalt. De szerintem próbálkozz több árnyalattal is, én se szoktam elsőre eltalálni, hogy melyik szín passzol :)

2014. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, a narancsárgát én sem értem, szerintem azért olyan, mert olyan az alapsablon, amire később építettem ezt a zöldes stílust. De majd ha rájövök hogy kell, megváltoztatom :D
2014. nov. 5. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!