Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ultraweb-hez hasonló ingyenes...

Ultraweb-hez hasonló ingyenes oldal létezik, ami nincs teli reklámokkal?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy PHP és MySQl-t tudjak használni, és ne legyen teli reklámokkal, legalább egy pár napig.
2014. nov. 7. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
000webhost, és még egy vagon találat "free webhosting"-ra.
2014. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
atw.hu?
2014. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

okhost.eu :-)

csak már egy ideje regisztrálni nem lehet. :-D

miért kellene neked ilyen tárhely amin nincs reklám?

ha nem feltétlen kell ingyen, vannak olcsók amin nincsenek reklémok, és kisebb oldalakhoz elég.

2014. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1:

a 000webhost lehet hogy ingyenes, de minden kattintáskor egy reklám ugrik fel... Tapasztalatokat kértem, nem LMGTFY -kat... Ingyenesnek ingyenes, de nem jobb egy fokkal se, mint az UW...



#3:

Egy egyszeri alkalommal kellene bemutatnom egy weboldalt olyan helyen, ahol nincs AdBlock telepítve, nem állandó weboldalhoz kell. :)

2014. nov. 7. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


> #1: a 000webhost lehet hogy ingyenes, de minden kattintáskor egy reklám ugrik fel... Tapasztalatokat kértem, nem LMGTFY -kat... Ingyenesnek ingyenes, de nem jobb egy fokkal se, mint az UW...


Tapasztalatból írtam a 000webhost-ot. Ha nem lettem volna náluk, csak a Google javaslatot írtam volna. Amikor én voltam ott, nem volt 1 pixelnyi reklám sem rajta.

2014. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Drone007 ***** válasza:

ininet.hu (ingyen tárhely)

hostinger.hu (teljesen reklámmentes, a legtöbb szolgáltatást adja ingyen jelenleg Mo.-n)

2014. nov. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így reklám mentes az ATW is: users.atw.hu/mySubDomain
2014. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!