Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnám megcsinálni a...

Hogyan tudnám megcsinálni a blogomon a vízszintes menüsort (hogy valóban menüként funkcionáljon)? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A lényeg, hogy adott a saját blogom ( [link] ami már majdnem kész van, és csak még több tartalommal kéne feltölteni, DE! Ott van az a menüsor, amit csekély tudásommal, kínok kínjával nagy nehezen összedobtam. Örültem is, mint majom a farkának, hogy végre kész, és belemerülhetek a blogírás rejtelmeibe. Ámde hamar kiderült, hogy ezeket a menüpontokat csak sima bejegyzésként tudom szerkeszteni, tehát a menüpontok nem látják el funkciójukat. Másképpen fogalmazva a cikkeket nem tudom a menüpontok alá bekategorizálni.

Tudom-tudom, hosszú volt a bevezető, szóval ami engem érdekelne, hogy milyen módon tudnám érvényesíteni az akaratomat az Istenverte.. bocsi.. tehát a blogon, tehát, hogy legyen egy használható menüsor, mint pl. bármelyik weblapon?

ÉRDELMES válaszokat előre is nagyon megköszönöm!

További szép estét!

(Ui.: Lehet, hogy néhol vicceskedőnek tűntem, de valójában már nagyon felk*rta az agyam..)



2014. nov. 7. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Értelmes akart az lenni, mielőtt jönnek a nyelvtannácik. :)
2014. nov. 7. 19:25
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Tehát a megfelelő címkéjű bejegyzéseket szeretnéd a Menü alapján kilistázni?

Ha jól látom, akkor Linklist-ként lettek beszúrva.

Ekkor elég a listaelemek URL-jét így megadni:

Fashion Issue menüpontnál: [link]

Must Have! menüpontnál: [link]

Fashion Events menüpontnál: [link]

Fashion Culture menüpontnál: [link]

Fashion Tips menüpontnál: [link]


Ahogy látod a végén csak a hivatkozás a címkére más.

2014. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!