Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok ajánlani egy jó,...

Tudnátok ajánlani egy jó, fizetős webhosting szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Programozói referenciamunkákat töltenék fel, és mutatnék be. Ehhez optimális lenne dinamikus tartalom (PHP >= PHP 5.x), bár, ha jó az ajánlat, akkor meg tudom csinálni din. tartalom felhasználása nélkül (HTML, JS, CSS), vagy más nyelveken.


Kézzel szeretnék oldalt írni, tehát CMS, és CMS támogatás nem szükséges. Ezen felül jó lenne napi backup szolgáltatás, legalább 2 9-es rendelkezésreállás, és GBit-es optika, valamint az árba befoglalt 1 db .hu domain.


A tárhely mérete nem korlátozó, erre vannak a Dropbox, OneDrive, és más felhőalapú tárhely solgáltatások. Meg amúgy is legfeljebb néhány MiB méretű tartalmakról beszélünk.


Anyagilag? Megoldható lenne havi 1kFt-ból?



2014. nov. 12. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ehhez pl. mit szólsz? + veszel egy tetszőleges Domaint.

[link]


Én 2500ft -ért VPS -t bérlek havonta,

+ domaint veszek és rá van irányítva.

20GB tárhely, és azt tudja amit szeretnék, amire beállítom. :-)

2014. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Drone007 ***** válasza:

Havi 1000Ft-ért domainnel együtt szinte kizárt. Esetleg az ininet.hu ad nagyon kedvezményes tárhely+domain csomagot, amiből kijöhet.

Viszont, a komolyabb szolgáltatásokhoz VPS-re lenne szükséged, de azt ennél jóval drágábban tudsz csak bérelni.

2014. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ők voltak a kedvenceim. Voltak, amíg nem tértem át én is VPS-re.

2014. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Picit lassú, de olcsó.


Amúgy meg: [link]

Alapból adnak összesen valami 25$-t kuponokban az elején, részletekben, plusz diákoknak a githubos akcióban ( [link] lehet kérni 100$-os kupont.

2014. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 horbeni ***** válasza:
Nekem van Tarhely.eu -hoz kedvezményes kuponom, ha vásárolsz, ezzel 5 százalék kedvezményt kapsz a tárhelyeikből, ezt kell megadnod megrendeléskor ha őket választod: KUPON50931FBD2
2014. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem én vagyok a kérdező, de ezzel a kuponnal bárki rendelhet?
2014. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 horbeni ***** válasza:
igen, bárki, csak tárhelyre szól a kedvezmény
2014. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!