Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Én is csinálhatnék wellbid-hez...

Én is csinálhatnék wellbid-hez hasonló oldalt?

Figyelt kérdés

jó megélhetésnek tűnik, meg minden.

lenne hozzá kedvem meg tanulni is fogom a weblap készítést. van egy pár elképzelésem :)

kell hozzá valami papírok, és mik?

megérné szerintetek? vélemény?

kösz előre is.



2014. nov. 22. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Wellbid egy átverő oldal.

Mindig vannak automaták, akik megnövelik az árat, így csak akkor fogod megkapni, ha az már számára nyereséges.

Vagy a licitáláskor befolyt összegek alapján, vagy már olyan áron van a termék...

2014. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
engem az érdekelne hogy én is csinálhatnék ilyen oldalt, csak nem ilyen automatás sz@rt.
2014. nov. 22. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:

csinálsz egy vállalkozást amivel eltudod számolni, számlázni a dolgokat.

Meg ha van kellő tőkéd...

2014. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne csinálhatnál!
2014. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy miért nincs még kész?
2014. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz a weblapkészítéshez, akkor nem a papírok lesznek a legnagyobb problémáid :) Szükséged lesz általános programozási ismeretekre, hálózati technológiák megismerésére. Szerver oldali nyelv megtanulására (pl. php), valamint a kliens oldaléra: html5,css3,js. Grafikai szoftver használatát elsajátítani, valamint ez összes eddigi együttes magas szintű alkalmazására. A weboldalt optimalizálni kell, seo-val foglalkozni, melyek még "csak" a technikai oldal, egyeztetni kell könyvelővel, ügyvéddel. Az ilyen jellegű weboldalakat általában nem egy ember fejleszti, üzemelteti
2014. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Adatbázis tervezés ki is maradt, na meg jópár dolgot hozzá lehetne tenni még... először ismerkedj a szakmával és ne a papírral kezd :)
2014. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Aha értem.

Még valami, keresek programozokkat , ügyvédet, befektetőkket , és asszem enyi :)

Kösz szépen mindenki válaszokat.

Amúgy nem lenne hülyeség igaz? :)

2014. nov. 23. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
(Könyvelőt, marketingest...) ;-)
2014. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na meg azokat is :)
2014. nov. 24. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!