Webshop készítő?

Figyelt kérdés
Ki tud ajánlani olyan céget/személyt, aki megbízható, professzionális és kifizethető? Élelmiszer-webshopról lenne szó, fontos lenne!

2014. dec. 15. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ennyiért csak "kész" megoldást fogsz kapni, egy valamilyen már meglévő e-bolt rendszert, esetleg, ha nagyon olcsón megvan, akkor rá valami templatet.


DE ez nem lesz egyedi, se nem professzionális, se nem biztonságos. :)

2014. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

egy webshop nem attól lesz profi hogy csili csálé meg ilyenek hanem attól hogy megbízhatóan működik átlátható gyors, és a kiszolgálás rugalmas van mögötte valaki aki intézi a rendeléseket éjjelnappal és persze minden ilyen támogatás.

A biztonságot pedig nem hinném hogy egy egyedi kód adná amiről aztán fél év múlva kiderül hogy itt ott hibás , de volt már itt vita arról hogy mi a jobb választás egy nyílt forráskód vagy céges, esetleg egyéni támogatás nélküli

2014. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem is mondtam, hogy hú de egyedi fejlesztés kell, de ennyiért max valami, hozzá értés nélkül feldob valamit egy szerverre. (Mindent defaulton hagyva, mert az úgy jó ugyebár.)

Ez így garantáltan nem lesz jó.

2014. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

...persze-persze, Én is így gondoltam, hogy ha mondjuk egy open-t használ akkor azt, és annak kód-felépítését legalább ismerje,

mondjuk Én a OC-t nem szeretem, de már a PS az sokkal használhatóbb, mondjuk egy pcit lomhább, de mindenen lehet segíteni.

2014. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem havi egy-két milliós forgalommal nem érdemes egyedit fejlesztetni, százezer alatt meg kapsz egy bugos semmit, ha nem akarsz rászánni jóval többet, akkor elégedj meg egy opencart + pár egyedi fejlesztés kombóval, esetleg spéci WP. Jó pár webshop elkészítésében segédkeztem, meg nekem is van saját, de eddig mindig teljesen megfeleltek a fent leírtak kis fejlesztésekkel.
2014. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
templates wp-t vagy ps-t én is feltudnék dobni, de annál többre vágyik az ismerősöm. élelmiszerrel foglalkozik, fontos lenne a professzionalizmus.
2014. dec. 17. 09:46
 17/18 anonim ***** válasza:

"templates wp-t vagy ps-t én is feltudnék dobni"

estek többségében ez elég is lehet, ha nincs speciális kívánság.


"de annál többre vágyik az ismerősöm"

Vagy, ő se tudja pontosan mire vágyik, ez gyakori probléma.


"fontos lenne a professzionalizmus"

És itt jön a gond... "100 alatt legyen, ha lehet jóval"

Még alapnak mondható áruházak is jóval 100 felett vannak, ha WP, PS és társai nem elég.

Ebbe a keretbe max alap WP, PS áruházat fognak neked csinálni, de azt meg te is megtudod csinálni.


A professzionális munkához, professzionális ár is társul.

Egy modern külsejű, működésű, nem sablonos, professzionális áruház készíttetése nettó 300 ezer felett van jóval.

Akár a rendelkezésre álló keret 10× -ese is lehet.


Szóval én továbbra is azt mondom, hogy egy eBolt szolgáltatást, vagy egy egyszerűbb WP/PS és társaiból össze tudsz neki hozni kezdésnek, és ha van értelme nagyobb összeget belefektetni, mert kitermeli, akkor van értelme belefogni.


DE! És ezt ne feledd el, ha már a weboldal készítésére ilyen szűk a keret, akkor a marketing részt meg se merem kérdezni.

Mert nem csak annyiból áll egy weboldal, hogy fogjuk feltelepítjük, felrakjuk a termékeket és várjuk a vevőket...

1-1 oda szivároghat, de ahhoz hogy egyáltalán az oldal fenntartását kitermelje ahhoz ez nem elég.

Ahhoz hogy ismert legyen reklám kampányok is szükségesek.

Újság, internetes, de akár rádiós és TV -s is.

Ez pedig jó pár milliós tétel lehet...

2014. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
tudom, köszönöm a segítséged.
2014. dec. 17. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!