Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek az oldalról?

Mi a véleményetek az oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretném ha megnéznétek, mit lehetne alakítani rajta.

[link]



2014. dec. 18. 11:17
 1/9 anonim válasza:
100%
Korrekt oldal. Sok szerencsét, jó munkát.
2014. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A célnak tökéletesen megfelel. Ha fejleszteni szeretnéd a továbbiakban, akkor szerintem érdemes lenne a mobil változat létrehozásával kezdeni.
2014. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó ötlet.
2014. dec. 18. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csak azzal a javaslattal élnék, hogy az Árak oldalra is odaírhatnád, hol vállalsz kiszállítást. :)


Illetve a domain beállítást lehetne megoldani esetleg, hogy ne átirányítson, hanem maradjon ott a böngésző. :)


+ Mivel olyan sok infó nincs az oldalon, az összes dolog kiférne egy lapra is. A kapcsolati adatokat szerintem lehetne úgy megcsinálni hogy mindig látszódjon.

2014. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

- Csinálj egy normális fejlécet, ne csak így be legyen dobva minden alkatrész.

- Legyen valami jó kép az oldalon.

- Legyen a fejlécen a cím jobban látható.

- Válassz másik hátteret.

- Válassz másik betűtípust.

- A domain ne irányítson át.


Vagy akár lehetne minden egy oldalon, szépen elkülönítve.

2014. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak ennyi jelenik meg az oldalból:

[link]

ennyi forráskóddal:

[link]

ami ráadásul non-valid (nincs doctype, a <head> tagek között nincs semmi,...). ;(


Tán valami átalakítás zajlik?

2014. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha őszinte akarok lenni, akkor a designt elég semmilyennek mondanám, a fejléc pedig nagyon gagyi, mivel le van vágva.

Strukturális és fejlesztési problémák is vannak, ráadásul igen súlyosak.

[link]


JavaScript hibák is vannak.

TypeError: document.getElementById(...) is null

else {document.getElementById('TextContent' + i).style.display='none';}


TypeError: this.stop is not a function

<!DOCTYPE html>


TypeError: this.start is not a function

<!DOCTYPE html>


A Rockwell betűtípust inkább felejts el! Betűkészlete hiányos. Használj valami elterjedtebb betűtípust! Talpas betűtípust egyébként sem használnak általában weboldalakon, mivel a talpatlant könnyebb olvasni honlapokon, és jobban is néznek ki.


Ezt a fajta javascriptes tartalommegjelenítést én inkább lecserélném, hogy keresőbarát legyen.


A tartalmat nem egybe generálnám le, mint ahogy most van, hanem, Ajax-szal tölteném be.

Keresőbarát linkeket készítenék, és megoldanám, hogy JavaScript nélkül is betöltődjenek az egyes lapok (a keresőrobot nem látja a JavaScripttel betöltött tartalmakat).


"+ Mivel olyan sok infó nincs az oldalon, az összes dolog kiférne egy lapra is."

Szerkezetileg egyébként minden egy lapon van.


A lap alján lévő marquee-t is kidobnám a kukába, és a fontos információkat egy nagy slider-be is belepakolnám a fejlécbe (pl, elérhetőségek, árak, kiszállás). Jó az ha a látogató a legfontosabb infókat egyből és jól látja.

Itt találsz számos mintát.

[link]

2014. dec. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, egy kis időre nem volt elérhető, amúgy jók az ötletek. Megfogadom.

A domain átirányítást, nem tudom úgy beállítani hogy ne változzon meg az url.

A hiba lista érdekes, köszi!

2014. dec. 19. 06:57
 9/9 anonim válasza:
hát kicsit több menüpont kéne. meg valahogy a disanje-nak hangulatosabbat kéne kiválasztani.
2015. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!