Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Youtube embeddelés, chrome...

Youtube embeddelés, chrome alatt bugos a fullscreen?

Figyelt kérdés

Miért? van rá megoldás? (facebookon rendesen működik, de katyvasz a kódjuk)


Jelenség (chrome):

random oldalon embeddelt (lényegtelen, hogy AS3 object vagy iframe) videót fullscreenbe teszek, aztán kilépek belőle, akkor felugrik az oldal tetejére. Google nem segített, találtam olyanokat, hogy a fixed elemeket újra kell renderelni, az nem vált be.


ui.: egyéni html5 lejátszóval (MediaElement.js) működik, de más embedelésnél is fenn áll ez a probléma, tehát nem a youtube hanem valószínűleg a webkit hülyesége.


chrome verziók amikkel néztem:

39.0.2171.96

41.0.2224.3 dev-m

41.0.2256.0 canary



2014. dec. 23. 13:15
 1/2 A kérdező kommentje:
+ még stackoverflowon se kaptam választ és nem ma vettem ezt észre, szóval várom az itteni szakik véleményét :)
2014. dec. 23. 13:17
 2/2 A kérdező kommentje:
ui2: html5embednél teljesen felugrik, flash embednél pedig csak kicsit feljebb. wut? (én kicsit sem akarok ugráltatni)
2014. dec. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!