Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van esélyem bármilyen formában...

Van esélyem bármilyen formában elhelyezkedni, mint webfejlesztő?

Figyelt kérdés
Eddig csak hobbiként csináltam, de tavaly elvégeztem egy webfejlesztő tanfolyamot és szeretnék is elhelyezkedni ezen a téren.

#webfejlesztő #munkatapasztalat nélkül
2015. jan. 6. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudásfüggő. Írtál már saját jQuery plugint?
2015. jan. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A válasz valószínűleg nem, ha most nem folytatod a tanulást. Írd körül mit szeretnél és mi mennyire megy - miket tudsz, úgy talán tudunk / tud valaki segíteni, hogy mivel folytasd.



Munkatapasztalatot (szerintem) könnyű szerezni, csak addig ne számíts iszonyatos összegekre -> (én:) eleinte direkt olcsón dolgoztam, hogy biztosan bekerüljek valahova (amit pár hónap után ott is hagytam), eközben saját projektjeim folytattam amíg nem lett komoly munkahelyem. Viszont én nem csak tanfolyamot végeztem, ha nem sürget annyira az idő (és pénz) akkor csiszold még a tudásod és közben vállalj olyan munkát (/projekteket), ami témába vág, még ha nem is 8 órás.

2015. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem anno egy ilyen tanfolyamot.

1. alkalommal mosolyogtam, hogy mennyire alapról megy.

2. alkalommal már kezdtem unni magam, mikor még mindig a HTML alapjait magyarázta.

3. alkalommal feltettem pár kereszt kérdést, és kiderült már többet tudok a témában mint az oktató...

Így kiderült tényleg igaz: Akit tudja csinálja, aki nem az tanítja.

(Akkor még csak 17 voltam)


De kicsit komolyra fordítva: Igen, és nem.

Igen, ha kitartó vagy, és hajlandó vagy óccón dolgozni, és persze Pesten laksz.

Nem, mert tuti találnak helyetted olyant akinek több tapasztalata van, tudja használni és fejleszteni a népszerű CMS rendszerekhez, tisztában van és használni tudja az OOP, MVC, GIT... dolgokkal.

És persze sokszor több gyakorlata van mint most neked.

2015. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eleinte persze a gyakornoki hely is megfelelne, ahol csinálhatok is valamit és a tapasztaltabbaktól tanulhatok.

Amiket tanultam, az HTML,CSS,PHP,Flash,MYSQL,Drupal,Joomla,WP, PS alapszinten,SEO

2015. jan. 6. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg, hogy tanultad-e, hanem hogy tudod-e is használni, és magadtól építeni benne.
2015. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!