Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Baj, ha a blogomon több...

Baj, ha a blogomon több különböző téma is van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nagyon sok téma érdekel, ezért olyan "mindenes" blog lenne (persze átlátható). Konkrétan írnék beauty, diy bejegyzéseket, tippeket különböző dolgokkal kapcsolatban, életmóddal kapcsolatosat, ajánlókat azokról, amiket szeretek, inspirációs és kicsit személyesebb dolgokat is. Nagyon sok lenne ez így egy blogra?


Lehet, hogy nem teljesen ez a kategória, de nem tudtam, hova kéne pontosan írni:)



2015. jan. 17. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, viszont javaslom, kategóriákkal/címkékkel tedd őket elkülöníthetővé.
2015. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Drone007 ***** válasza:

Inkább internet kategória, de sebaj.


Az a gond, hogy manapság a "blog" kifejezést valamiféle kötött kategóriás információforrásnak tekintik, amikben kényszeresen ragaszkodnak a mai trendhez. Pedig a blog nem más, mint amit jelent: napló.

Miért kellene bármilyen kategóriákhoz is ragaszkodnod? Magadnak írod, vagy azért, hogy másoknak megfelelj? Az utóbbi egy baromság, mélyen lenézem az olyan - magukat bloggernek nevező - szerencsétleneket, akik azért kezdenek el egy blogot, hogy másoknak megfeleljenek, még ha azt állítják, hogy ez nem így van.


A blogodon arról írj, amihez kedved van, amit ki akarsz írni magadból, vagy amiről úgy gondolod, hogy másoknak a segítségére lehet. Ha ezzel mások elismerését akarod kivívni, vagy mások elvárásainak akarsz megfelelni, akkor rossz úton jársz. Kérdésedből az jön le, hogy ez nem így van, úgyhogy sok sikert!

2015. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 21. 17:48
 4/5 anonim válasza:
Engem speciel zavar, de ez csak az egyéni véleményen
2015. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amit leirtál az gyakorlatilag egy kategóeia , csak rendesen cimkézd fel őket és tedd jól átláthatóvá. Én több olyan blogot is olvastam ami nem kifejezetten egy témával kapcsolatban , de egy kategóriában irt.

Mivel amit leirtál az olyan life kategória, amibe szerintem beletartozik a tipp adás , az ajánló , az inspiráció is.

Ha elkezded ide linkelhetnéd is :)

2015. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!