Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készítsek webshopomhoz...

Hogyan készítsek webshopomhoz megrendelés, esetleg online fizetős oldalt? (e-mailes visszaigazolással, stb)

Figyelt kérdés

A paypal jónak tűnik, de egy ennyire külföldi oldalon szerintem a magyar emberek nem mernek fizetni. (átlag vásárlókról van szó)


Gondoltam arra is, hogy egy formot kellene kitölteni, ami a megrendelés után elküldi emailben a vásárlónak a bankszámlaszámot, amire utalhat (gyakran találkozom ezzel a megoldással)


2015. jan. 25. 10:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
a pp-nek a csak bankkártyás fizetését nem érem el :/
2015. jan. 25. 14:19
 12/18 A kérdező kommentje:
mármint nem találom, hol van? melyik opció? sima buttonnál nincs ilyen.
2015. jan. 25. 14:19
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ua ilyen termék, és választhat a vásárló a

PP fiókkal fizetés vagy csak sima bankkártyással sőt van még lehetősége az ellenőrzött PP vagy az ellenőrizetlennel is fizethet.

2015. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
de azt hogyan állítod be? Elő vagytok fizetve a business accountra?
2015. jan. 25. 15:30
 15/18 anonim ***** válasza:

PP-n nem kell előfizetni semmiért.

Hidd el, a PP súgója csodákra képes,

-ja, hogy angolul is tudni kéne?.

2015. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem csak konkrétan 10x annyi időbe telne megcsinálni valamit, ha minden szart végigolvasnék, de te is csak szivatsz. Miért nem segítesz és írod le hol találom? Néztem én már a súgót is amúgy. Rá is kerestem...


Egyszerűen csak kiad egy opciót, hogy belépés, vagy regisztráció és fizetés

Ilyenkor a regisztráció és fizetés fül (arról nem beszélve, hogy regisztrációhoz kötött) úgy el van dugva a paypal aloldalon, hogy a vásárlók 50%-a szerintem bezárja az oldalt.


Én azt szeretném, hogy azonnal lássa a fizetőfelületet, ahova beírhatja a bankkártyájának az adatait.

2015. jan. 25. 19:20
 17/18 A kérdező kommentje:

erre gondolsz?

[link]

2015. jan. 25. 19:26
 18/18 anonim ***** válasza:

Esetleg komplett megoldással álljak elő neked, még arra is lusta vagy hogy keress, és olvass, igen olvasd át mind az 5000 oldalt a PP-n ha már nem tudod használni a keresőjét amiben leírják miként kell integrálni, persze ott se fogod megtalálni a neked való kódot csak az instrukciókat.

De mivel nem tudsz programozni, így neked mindegy mit írnak ott, eleget segítettünk aszem, most már boldogulj egyedül.

2015. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!