Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ki tud könnyen kezelhető vagy...

Ki tud könnyen kezelhető vagy megtanulható ingyenes menu készítő progit?

Figyelt kérdés

Tegnap óta próbálom az ingyenes Tigra Menu készítő progit megzabolázni de sajnos nem hagyja magát. :) Magyarul, akárhogyan is próbálok módosítani az alapértelmezett beállításokon, nem tudom, hogy hová teszi az eredményt.


Ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt a GYIK-on hogy tud valaki olyan menu készítő progit ami ingyenes és működik is?



2015. jan. 29. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Válogass:

[link]

2015. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a tippet, de az első eredményt [link] megnéztem, nagyszerű menuket tud produkálni amikor le akarod tölteni, sajnos 14 dolcsit kérnek érte-


Én olyanoktól várok választ akik jelenleg is használnak egy tutti ingyenes menu készítő progit amivel meg is vannak elégedve.

2015. jan. 29. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Höh, szerintem ez nagyon nem divat ám amit te akarsz :) aki tudja megírja magának, aki pedig annyira sem képes (már bocsánat, tényleg nagyon egyszerű a html css nyelv, pár óra csak az alapokat elsajátítani ehhez) az vmi ingyenes sablont használ.
2015. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A GYIK nem arról szól érzésem szerint, hogy itt csak divatos kérdéseket lehet feltenni, itt mindenki azt kérdez amit akar legfeljebb nem kap rá választ.


Ami az html szerkesztést illeti, én lehetnék egy szívsebész vagy egy üzletember is aki régen már foglalkozott html szerkesztéssel (1995 óta van egyszerű DHTML mentes honlapom) és csak egy idős barátomnak próbálok segíteni kijavítani amit ő rakott össze rosszul, teli hibával évekkel ezelőtt, aminek a source code-ja a Tigra Menu progira vezetett engem vissza.


Letöltöttem, próbáltam megtanulni, de hibás a program (az ingyenes verzió), az instrukciók is hiányosak, nem véletlen, 2012 óta nem frissítették.


De ennek létezése alapján gondoltam, hogy valószínű, hogy van más ingyenes menu szerkesztő progi ami működik is, egy kérdést a GYIK-on megér, ahelyett, hogy órákig keressek valamit a neten amikor nincs ebben semmi pénz csak szívesség. Ennyi.

2015. jan. 29. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 percembe telt egy olyan GM scriptet írni ami az online szerkesztőjéből ingyen másolhatok, menthetek mindent. :-D

[link]


Nem nagy cucc a letöltés védeleme xĐ

2015. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 b4r4thg ***** válasza:
2015. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
b4r4thg: Köszi a tippet de már az első válaszomban írtam, hogy pont ezt a webportált már kipróbáltam de sajnos letölteni csak $17-ért lehet a kódokat vagy fájlokat, hack-elni meg nem tudok. Pedig valóban jó menüket lehet vele gyártani.
2015. jan. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!