Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok pár könnyen (könnye...

Mondanátok pár könnyen (könnyebben, kezdőként) kezelhető animáció (s film) készítő programokat?

Figyelt kérdés

Blendert próbálgattam, nem is rossz, de laptopon nincs numpad, és azzal forgat meg minden xdd

2 hét múlva már gépnél leszek, szal akkor nem lesz gond, de többféle programot is ki szeretnék próbálni :)


(az animációs filmembe amit maaaaajd akarok ha megtanultam vmennyire, abba lennének emberek, meg Budapest egyik kerületét akarnám valahogy reprodukálni; és nem gyerekmese; csak támpontok esetleg a program kiválasztásához :D)


2014. febr. 14. 17:55
 1/1 tabaki ***** válasza:
100%

A Blenderhez mérhető ingyeneset nem fogsz találni. Elvileg kísérletezhetsz pl. az Anim8orral is, de szerintem nem leled benne majd sok örömödet.

[link]

Állítsd inkább át a billentyűzetedet (a User Preferences képernyő Input fülén pipáld be az Emulate Numpad kockát), akkor a normál számbillentyűk is használhatók nézetváltásra. Csinálhatsz magadnak 4 nézetes képernyőt is, és amelyiken dolgozol, kinagyíthatod/visszacsukhatod Ctrl+felnyíl, Ctrl+lenyíl gombokkal.

2014. febr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!