Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ilyen fajta weboldalak hogyan...

Ilyen fajta weboldalak hogyan keszulnek, miket hasznalnak, hogy tanuljak meg ilyet csinalni ha mar a html es CSS alapszinten megy?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. febr. 3. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Még JS-t, jQuery-t dobj rá a tudáshalmodra, illetve javaslom, ismerkedj meg a Bootstrap-al.
2015. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek most a [link] -t használják.

Alap pici oldalak. :-)

2015. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Javascript, jQuery. De szerintem ezek mögött már van (még ha kevés is), de php és a hozzá tartozó dolgok (pl. SQL).


A javascriptet ajánlom én is, mert egyre népszerűbb, és a jQuery alkalmazásoknak meg lassan nincs száma.

2015. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolódva az előttem válaszolókhoz én is ajánlom jqueryt, de szerintem ameddig úgy érzed, hogy van mit tanulnod css -ben és html -ben akkor próbáld azt, próbálj meg hasonló oldalakt csinálni, az elsőt például simán meg lehet csinálni az általad említett két "nyelvvel" .
2015. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!