Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van olyan script amivel a...

Van olyan script amivel a forráskódban láthatatlanná lehet tenni egy kód részletet?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyha pl:notepad++ -al nyitja meg valaki a .php fájlt, akkor ne lássa azt a bizonyos kód részletet amit én nem akarom hogy észre vegyenek. Meg lehet ezt csinálni? Azt szeretném hogy amit én írtam .js -t ne tudja ellponi senki, még akkor sem ha valaki hozzáférne a fájlomhoz.
2010. febr. 11. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Php kódot nem tudják megnyitni (mármint amit webszerverre töltesz fel) onnan nem tudják magát a php fájlt letölteni és megnyitni notepadal, ugyanis a php-t a szerver értelmezi és az eredményt küldi a böngészőnek HTML ként.


Ha pedig valaki a gépeden nyitja ezt meg az ellen nem tudsz tenni semmit, hogy "láthatatlan legyen a kódrészlet" esetleg ha rar -ba tömöríted jelszóval.


javascript, html, css, ezt mind látható aki megnézi a forráskódját..

2010. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tökélete biztonság nincs, de ez egy nagyon jó alap.

[link]

2010. febr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!