Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok html failt feltölte...

Renata91es kérdése:

Hogy tudok html failt feltölteni a webnodra?

Figyelt kérdés
Hogy tudok html failt feltölteni a webnodra? Beilleszteni lehet de feltölteni nem engedi!? Hogy kell?

2015. febr. 25. 11:36
 1/8 Tengor ***** válasza:

A szó, amit keresel a "fájl" v. "file".

FTP elérés nem lehetséges?

2015. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A webnode.hu tudtommal nem tárhely, hanem honlapépítő szolgáltatás.
2015. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fájl vagy file, teljesen mást jelent az a szó amit használsz.


Valószínűleg azért nem lehet, mert az nem webtárhely hanem csak egy sablon alapú szerkesztő ahol legfeljebb összeállítani lehet meglévő elemekből a tartalmat, és azokat szerkeszteni.

Attól te még meg tudod nyitni a html fájlod tartalmát a gépen, és beilleszteni az oldalba, ha engedi. Ugyanaz a hatás csak feltöltés nélkül.

2015. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondom konkrétabban nektek. Szerettem volna kitenni egy fórumba a honlapom url-jét de azt írta: Helytelen nice URL formátum! Az oldalamon pedíg megnézve ez szerepel: A webhely valódiságát nem ellenőriztük. Tehát szerettem volna ellenőriztetni és egy failt írt amit fel kell töltenem hozzá!
2015. febr. 25. 11:48
 5/8 anonim válasza:
20%
belépsz, ott feltöltöd webnodera a fájlt mert felrobbantalak...
2015. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez html fail amit nem enged!!!!!! Idióta nem véletlen kérdeztem!
2015. febr. 27. 10:56
 7/8 Tengor ***** válasza:
A webnode nem véletlenül nem enged ilyen funkciót. Ha erre van igényed, akkor szakíts a webnode-dal és tedd fel valódi tárhelyre a honlapot!
2015. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy mert szerettem volna több látogatót az oldalnak de minden forumon törlik. Pedíg a témában passzoló fórumra teszem ki.
2015. febr. 27. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!