Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mitől függ az, hogy egy...

Hxxtholz kérdése:

Mitől függ az, hogy egy linknek a végén lehet-e = jel vagy nem, vagy mindegy?

Figyelt kérdés

pl referal linkeknél látom ezt :


[link]



2015. márc. 4. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Üresen egyenlőség jel az semmit sem jelent, ha van mögötte valami, akkor azaz egyenlőség jel előtti változó(GET paraméter) értéke. BASE64 kódolásnál is odakerülhet 1 vagy 2db egyenlőségjel.
2015. márc. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, tehát le is hagyható, akkor is beazonosit az affiliate rendszer? csak azert kérdezem, mert a facebookon posztolva a face gyakran ki sem teszi
2015. márc. 4. 06:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem láttam, hogy itt is megkérdezted:

Le hagyható igen, mert valószínűleg nem is működik ez a rendszer. Ott kéne legyen a végén valamilyen azonosítód, különben semmit sem ér az a link.

2015. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2%
Ha az aid az azonosítód, és üres a változó, akkor megette a fene az egészet.
2015. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a pertnertöl ezt a választ kaptam most, hogy igy jo ahogy van


thank you very much for your message.


We have tested your tracking link and can confirm that the tracking works perfectly.


The &aid= paramater is an "affiliate custom keyword solution", which means that you can insert keywords in order to use one tracking-code with several keywords.


If you want to have more information about this tool, please let me know.


Best regards,


Steph


Best regards,

2015. márc. 5. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
akkor annyi
2015. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!