Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Jó ez a design? Almák: háttérk...

Jó ez a design? Almák: háttérkép: fekete: fejléc fehér: menü és a tartalom

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 15. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
kinézetre és sablonra egész szépen néz ki, csak éppen darkosnak találom, illetve túlságosan emocionálisnak. De ha ez téged tükröz, illetve ez az amit el akarsz érni, akkor ez sem akadály. Szépnek szép, csak nem a stílusom.
2010. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

már rég nem divat az ismétlődő képek háttérnek(alma)


a fekete részen a szöveg nem fog jól állni mert bármilyen színnel írsz rá, nem lesz mindenhol rendesen látható, olvasható.


az alsó bigyó nem is tudom micsoda a fehér, de azon is hülyén állna bármilyen szöveg.


egy laikusnak lehet, hogy tetszetős, de szakmailag nem túl átgondolt és értelmes.

2010. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nevezed dizájnnak?
2010. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre röviden válaszolva: nem.

Egy kicsit bővebben: Valahogy semmi sem passzol semmivel, és hiányzik belőle a funkcionalitás. A művészi részéből pedig égbekiáltóan hiányolható a stílus. Az, hogy sötét a képi világa, önmagában nagyon kevés.

Alapnak nézd meg ezeket:

[link]

meg ezeket itt:

[link]


Az arányokra és a kombinációkra figyelj.

2010. febr. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kinek mi az ízlése.Nekem nem jön be
2010. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sztem nem rossz
2010. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!