Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha egy weboldalamnak sok a...

Ha egy weboldalamnak sok a látogatója/esetleg felhasználója/, lenne olyan vállalat aki befektetne az oldalba?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 09:20
1 2
 1/20 Tengor ***** válasza:
100%
Biztosan. Az egész azon múlik, hogy mennyi a "sok" és mennyit kell befektetni.
2015. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Meg egyáltalán milyen típusú oldal.
2015. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

sok látogató: átlagosan aktívan 1000 felett.

Ha ezt elérd már szépen lehet reklám helyet adni.

(persze ehhez megfelelő szerkezetű oldal kell, és nem WP, Joomla,

meg kiszolgáló szerver, mert azért itt már egy osztott szerver kevés lehet)

2015. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Nekem napi 1000 fős a látogatottságom, a reklámot felejtsd el, nulla a bevétel. A felhasználókat kell "lehúzni". Csak akkor jön befektető, ha a felhasználók fizettetésére van/lehet mód. 1000 fő amúgy nagyon kevés. 20-30e főtől van értelme bármiről beszélni.
2015. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt hogy milyen stílusú, jellegű, mit tartalmaz, nem mondhatom meg, az ötletem védelme érdekében.

2015. márc. 18. 11:28
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha nem mondhatod meg, akkor mibe fektessünk be? -No és mennyit, és mire?
2015. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Inkább minden lehetőséget meg kellene ragadni a népszerűsítésre és nem elhallgatni, sokan ebbe buknak bele, rekednek meg. Annyira forradalmi lenne az ötlet? Az ötlet semmi, a megvalósítás a lényeg. De ezek szerint te attól félsz, hogy más sokkal jobban meg tudná valósítani az ötleted rövid időn belül :)
2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azért nem terjesztem, mert nem akarom hogy beelőzzenek. Mert az ötlet az nagyon ász. Akárcsak a facebook, de ez nem közösségi oldal. Az utolsó megírta az igazságot, valaki más rövidebb idő alatt meg tudná csinálni mint, én.

1. nem vagyok programozó, sem weblapkészítő, de már megvan rá az ember.

2. a megvalósításhoz sem 2 forint kell, nagy anyagi bevételkiesésen mentem keresztül, sajnos várnom kell vele

2015. márc. 18. 20:07
 9/20 A kérdező kommentje:
6. válaszoló... először az ilyen dolgoknak ki kell fornnia, és utána lehet felbecsülni az értékét.
2015. márc. 18. 20:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor előbb csináljátok meg, aztán keressetek befektetőt.
2015. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!