Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet beállítani a...

Hogy lehet beállítani a keresőket? [Bővebben lent]

Figyelt kérdés

Hello!

Az oldalamnak a keresői része: [link]


Ezt kéne valahogy hozzáadni egy keresőhöz.

De nem tudtam rájönni hogy. Megtudnátok mondani? Sőt aminek még jobban hasznát venném ha küldenétek egy kódot HTML vagy ilyesmit scriptet vagy nem tudom. Mert nagyon elakadtam most. :(



2015. márc. 30. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

regisztrálni kell hozzá

google analytics - valahol meg tudod adni neki ezt a sitemapot, tedd be az oldaladba a követőkódot is (ha még nincs)

bing-nek is megtudod adni, bár ott azt hiszem kell egy kis módosítás (de leírják)

2015. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Küldenél linket?
2015. márc. 30. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De nekem nem ilyen kell.

Hanem csak egy HTML kód amiben benne van az én sitemap.xml -em. Amit beágyazok az oldalba és működik a kereső. Mert amiket küldtél nem találtam benne ilyet. :(

2015. márc. 31. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, elég ha a domainnév/sitemap.xml linken elérhető, nem kell HTML tagben még hivatkozni is rá.
2018. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!