Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi szükséges egy gyűjtőwebolda...

Mi szükséges egy gyűjtőweboldal elindításához?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy vannak ezek a gyűjtőweboldalak ahova pl: fel lehet rakni mindent. Eladó dolgok, Ingyen elvihető kutyák/macskák, éttermeket fel lehet rakni, munkákat stb stb. Néhánynál láttam, hogy amiket a felhasználók felraknak megjelennek egy térképen és mutatja, hogy hol mi van. Külföldi oldalnál láttam ezt, de annak voltak ilyen nagyobb partnerei pl: hotels.com meg ilyenek, és ahhoz mit kellett tennie, hogy ilyen nagy oldal mint a hotels.com felrakja oda a hirdetéseit? Mert ott úgy volt ahol láttam, hogy maga a hotels.com felregisztrált az oldalra, és néhány hirdetést felrakott úgy, hogy utána átirányított persze a hotels.com -ra. De nem csak ez az egy nagy "vállalat" regisztrált fel arra az oldalra. Na most pl: ha én akarnék egy ilyen oldalt indítani, akkor mit kéne tennem, hogy ilyen nagy oldalak Magyarországon egyáltalán szóba álljanak velem? Mert gondolom ha írnék egy ilyen weboldalt, aztán közzétenném legjobb esetben is csak magánszemélyek hírdetnének. Ha mondjuk felvenném a kapcsolatot valami nagyobb oldallal és bemutatkoznék, hogy xy vagyok van egy ilyen oldalam, az még őket nem érdekelné. Hogyan lenne ez megoldható? Valami vállalkozóit kéne váltani esetleg?

2015. ápr. 1. 17:45
 1/5 uno20001 ***** válasza:

Elsősorban pénz kellene.


"bemutatkoznék, hogy xy vagyok van egy ilyen oldalam, az még őket nem érdekelné"

- Ha ingyenes, miért nem érdekelné őket?

2015. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze ingyenes ez odáig rendben van. De most nekik miért érné meg egy magánember oldalán időt pazarolni? Sokkal nagyobb hírdetési egységekkel dolgoznak, nem? Gondoltam arra, hogy ha létrehoznám az oldalt, és lenne sok felhasználója akkor talán nem is kéne senkivel sem felvennem a kapcsolatot, az emberek rátalálnának maguktól? Mármint az ilyen nagyobb vállalatok.
2015. ápr. 1. 20:59
 3/5 uno20001 ***** válasza:
Az ingyen reklám mindig megéri. Nem hiszem, hogy olyan nagy erőfeszítés megcsinálni az oldalhoz egy hirdetést, hogy ne érje meg. Ha meg elég nagy lesz, akkor úgyis rátalálnak.
2015. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem szükséges semmiféle vállalkozói csak írjam meg az oldalt, és próbáljam meg? Ha meg sikerül később is tudok Kft-t csinálni mondjuk ha olyan szinten kinőné magát, nem?
2015. ápr. 2. 14:06
 5/5 uno20001 ***** válasza:
Ha semmilyen bevételed nem származik belőle, akkor te, mindenféle cég, papírok, engedélyek és stb. nélkül megcsinálhatod. Azonban amikor bevételhez jutsz, már kell adóznod.
2015. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!