Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A tarhelyem. Net-nél ezt most...

A tarhelyem. Net-nél ezt most komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

már több mint 3 napja nem elérhetőek az oldalak ami náluk van tárolva, nem lehet lementeni az weboldalamat, adatbázist semmit nem lehet belépni ftp-re, és NEM CSINÁLNAK SEMMIT!

Mit csináljak?


2010. febr. 18. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2010. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ingyenes tárhely. mit pattogsz? fizettél érte? nem? akkor meg?
2010. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Mi is itt voltunk, és lehet, hogy ez nem jogos! Szóval utána nézek mindenek, mert az oldalmat nem hagyom annyiben, elvégre azt én csináltam. Szóval ilyet nem hiszem, hogy csinálhatnak a retkek!
2010. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

A szabályzat szerint minden hónapban 10 db hozzászólást kell írnod. Ebből következik, hogy mint szabályokat betartó user, rendszeresen látogatod a fórumot. Na most ha ezt megteszed, akkor valószínűleg értesülsz, hogy mi van, és mi lesz.


Esetleg meglátogatod a szolgáltató kezdőlapját, ha már a te oldalad nem elérhető... és elolvasod a tájékoztatót ami ott található.


Ha pedig fizetsz valamiért a szolgáltatónál, és egy kicsit utánanéznél a dolgoknak, már rég elérhető lenne az oldalad.

2010. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
SEMMI sem elérhető egy ganyé tárhely mindenki nagy ivben kerülje tapasztalatból mondom mivel már 6 napja nem megy azvoldalam és lese lehet menteni mert az ftp és a cpanel se meg és mindezt egyik napról a masikra nem is közolték kerüljétek az ilyen megbizhatatlan leszaromhozzáálásúszarokat
2010. febr. 21. 19:21
 6/15 anonim válasza:
Ha már ingyenes tárhelyre raktad az oldaladat, akkor lehetett volna annyi eszed h lemented magadnak biztonsági mentésnek. Akkor most simán felraknád máshova.
2010. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
csak nem tudtam hogxy igy minden szó nélkül egyszer csak leállítják már egy hete.. az oldal megvan de az adatbázismentésem elég régi...
2010. febr. 23. 14:06
 8/15 anonim ***** válasza:

elolvastad amit írtak? Ott írják a főoldalon, hogy február 18-tól csak ip címmel lesznek elérhetők az oldalak és az ftp helyek, illetve minden más. És máriuc 1-től az új szerver fog indulni, ahova mindenkinek a saját dolga átmenteni a honlapját, adatbázisát, stb.

Mégis melyik része a nem világos és felháborító?

2010. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az hogy IP címről se enged be senki a directadmin és az ftp
2010. febr. 23. 19:22
 10/15 anonim válasza:
Én írtam nekik egy kemény e-mailt és azt írták vissza, hogy búcsúzzak el a honlaptól végleg, mert nem tíltják vissza az ftp-nket :(
2010. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!