Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy hívják ezeket a megoldáso...

Szőrös Béka kérdése:

Hogy hívják ezeket a megoldásokat WordpPress-ben? Milyen kifejezésre keressek, hogy ilyeneket találjak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek ezek a "lapozható" egy oldalas megoldások és szeretnék valami ilyesmi témát leszedni, de nem tudom mi ezeknek a nevük, vagy hogy keressek rá. WP-hez van egyáltalán ilyen téma?


Itt a példa:

[link]



2015. máj. 6. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem kellene a használhatóság rovására csicsázni valamit. Function over form. Egyébként single page website/single page application címszavakra keress.
2015. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem. Egyébként csak hobbi oldal lesz :)
2015. máj. 6. 10:08
 3/9 A kérdező kommentje:

Na mit linkeltem olyat keresnék, mert ami tetszik benne:

- Kitölti a böngésző ablakát 100%

- Scroll nélküli az ablak

- Ha többet görgetek le és utána fel akarok menni a tetejére, akkor nem gördül végig minden ablakon, hanem mindig csak egyet lép.


Ha esetleg ilyen WordPress témát tud valaki, nagyon megköszönném, ha belinkelné! :)


(még nem találtam ilyet, de ha találok belinkelem én is, hátha más is keres ilyet)

2015. máj. 6. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Wordpress-t nem ismerem annyira, ezek az esetek 90%-ában bootstrap alapú oldalak.
2015. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az is ilyen tartalom kezelő cms?
2015. máj. 6. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, az csak egy reszponzív front-end framework, meg kell építeni az oldalt. [link]
2015. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valaki rakna fel screen -t az oldalról?

(meguntam várni míg tölt...)

2015. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Próbáld meg frissíteni vagy újratölteni. Valamikor tök lassú. De nem a screensot a lényeg pont. A működése a lényeg, meg ahogy működik. Találtam ilyen single page app oldalakat, de nekem azokkal az a bajom, hogy scrollozhatóak. Nekem ebben pont az tetszik, hogy nem tudsz megállni két lap között, mert átugrik.
2015. máj. 6. 11:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag úgy működik, minta WP-ben a featured sáv, csak itt maga az oldal olyan
2015. máj. 6. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!