Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha egy weboldalt én írtam...

Ha egy weboldalt én írtam önkormányzatnak? Többi lent

Figyelt kérdés
...saját képeket töltöttem fel, de papíron minden feltöltött anyagot saját tulajdonként kezelnek de a képeimet nem vették meg (ill. a jogdíjat / felhasználási díjat) akkor követelhetem azt? De az oldalért se nagyon akarnak fizetni.
2015. máj. 20. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

van szerződésed?

nincs? = buktad

van? = ők bukták


leállíthatod az oldalt míg nem fizetnek

2015. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod bizonyítani, hogy a tiéd, akkor írni kell nekik tértivevényes levelet, hivatkozva a szerzői jogaidra, tételesen megjelölve az általad kért díjat, felkínálva a lehetőséget a jogellenes magatartásuk megszüntetésére adott határidőn belül.

A szerzői jogok akkor is érvényesíthetőek, ha nincs szerződésed.

2015. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te készítetted, akkor van hozzáférésed,

(nekem pl. mindig van egy rendszer-admin hozzáférésem, minden általam készített weblaphoz)

azon keresztül lehet tartalmat moderálni.

Én pl. demo üzembe működtettem a weboldalt, amíg azt nem fizetik ki.

Azaz minden lap 404 -es headert kap, és layer van betöltésénél, ami tájékoztatja, hogy weboldal jelenleg feltöltésre, és véglegesítésre vár.

2015. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!