Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb weboldalt...

Melyik a legjobb weboldalt keszito ceg? (legmegbizhatobb, legprofibb, jo referencialal rendelkezo)?

Figyelt kérdés
Van egy otletem ami szerintem nagyon hasznos lenne de nem tudom melyik ceget eri megbizni vele aki normalisan elkesziti es egyebkent mi a biztositek arra hogy nem nyuljak le az otletem? Erre kell Valami titoktartasi szerzodes vagy hogy mukodik ez az egesz? ehez ceget kell alapitani hogy ha majd bevetelt szeretnek a honlapombol ?

2015. ápr. 20. 09:05
1 2
 1/13 Drone007 ***** válasza:

Én az fps.hu-t ajánlom. Ha van rá elég pénzed, hogy velük dolgoztass, akkor megéri, mert nagyon profik.

Nyilvánvalóan szerződést írtok, a megfelelő feltételekkel.

Ha bevételre szeretnél szert tenni, ahhoz nyilván valamilyen vállalkozási forma kell (egyéni vállalkozó, bt, kft...).


[link]

2015. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok jó cég van, nehéz lenne megmondani melyik a legjobb.

A kérdés, neked mennyid van a projektre, és az alapján választani, aki megcsinálja...

+ nem elég egy weblap, lehet bomba ötlet, kiváló minőségű weboldallal, ha nincs mögötte megfelelő marketing.

Nélküle akár rááldozhatsz tízmilliókat a programozásra, és akkor se hogy egy kanyit se.

És igen, ha bevételt szeretnél valamilyen vállalkozási formára is szükséged lesz, aminek megválasztását, több tényező is meghatároz.

Tevékenységi kör, hányan dolgoznak, mennyi az alapítási tőke, jogkörök...



Amúgy nekem is van bomba ötletem, leprogramozni is letudom, még szervert is tudok hozzá adni, de nincs a fránya reklámokra 1-2 millióm.

Nélküle meg igen csak veszteséges lenne az üzemeltetése.

2015. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 b4r4thg ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy legjobb cég. Attól függ, mennyit tudsz rászánni, így ár-érték arányban lehetne talán meghatározni.

Ha van keret, akkor az fps.hu-t megkeresheted, minőségi oldalakat csinálnak.

2015. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 horbeni ***** válasza:

igény, és az anyagi keret ami a határokat szabja...

tudnak milliókért megszólaló weboldalt csinálni és pár tízezerért is lehet tetszetős oldalakat összehozni

2015. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Drone007 ***** válasza:

#horbeni azt te sem gondolod komolyan, hogy üzleti weboldal elkészítését egy pártízezerforintos weboldalakat összegányoló webtákerre rá lehet bízni?

Olcsó húsnak híg a leve, a biztonságot és a minőséget pedig mindenki megfizeti. Vagy a szerződéskötéskor, vagy amikor rájön, hogy újra kell csináltatnia az oldalt, mert annyira rossz... :)

2015. máj. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: Meglepődnél, hogy mennyire nem fogalalkoznak a biztonsággal egyes vállalatok, sőt, állami megbízók sem, nemcsak Magyarországon.
2015. máj. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Drone007 ***** válasza:

#6 meglepődnél ha tudnám? :)

Mindenesetre egy bizonyos szint alá senki nem megy, és egy számlaképes cég nem csinál weboldalakat pártízezer forintért. Márpedig a webtáker vérpistikék, a "mostvégeztemazeltétésnagyonwebfejlesztek" hülyegyerekek nem adnak számlát.

2015. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

FSP.HU szép-szép, és ennyi...

[link]

De az elkészített oldalaik se jobbak.

[link]

[link]

[link]


Nem tudom, én több precizitást várnék annyi pénzért mint amennyiért dolgoznak.

2015. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: Igazad van, csak az egyik mondatod egyk felére válaszoltam, néhány tízezer forintért természetesen nem kap az ember használható oldalt.
2015. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8: Miért, mennyiért dolgoznak? Az oldalukon még támpont sincs. Azt látom, hogy telenyomnak szinte mindent egy csomó teljesen fölösleges, lassú JS giccsel, de sajnos vannak megrendelők, akik az ilyen giccses megoldásokért élnek-halnak.
2015. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!