Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kéne segítség egy webshop...

Kéne segítség egy webshop felépítésében. Valaki Skype-on keresztül nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Beadandó házi ez, de sajnos nem értek a programozáshoz, ezért kérném a Ti segítségeteket, hátha tud valaki. Szép Estét!

2015. máj. 28. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik, mintha okj-s vizsgamunkát akarnál velünk megcsináltatni.
2015. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Web-shop-t kell háziba leprogramozni és nem tudsz programozni? Milyen suli ez?
2015. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 savanyújóska ***** válasza:
Ezt nem fogja tudni elmondani neked senki így skypon, ülj neki, a html nem vészes, a CSS-hez nem értek, a php durva lesz, a mySQL viszont szintén nem vészes, ha php-ból kezeled, akkor csak be kell dobálni a lekérdezéseket.
2015. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

MySQL is tud durva lenni. :-D

Mikor multi select történik. ;-)


Ha házi, akkor kritériumok alapján kell megcsinálni.

Nem kell túl bonyolítani, talán még a biztonságra se kell annyira figyelni.

(ha csak nincs megkövetelve, persze jobb ha oda figyelsz, alapszinten, de nem kell időt pazarolni vele)

Arra viszont készülj fel hogy ez legalább egy hetes meló lesz.

Főleg ha ez valami vizsga feladat, mert akkor bele is kérdezhetnek, és akkor jön a ciki ha más legépeli, lediktálja, és te nem tudod, hogy miért is...

Én azt javaslom olyat keress aki a közeledbe van, és magán órákat tud adni, ha tényleg nem megy.


(Segítenék, de Zalai vagyok)

2015. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#2: biztos az Óbudai egyetem
2015. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Neeeem, ott is azert csak tanitanak valamit.


De ez tenyleg fura, feladnak egy ilyen szintu feladatot ugy, hogy semmit nem tudtok?

Erosen gyanus, raadasul ez nem egy 5 perc alatt elmagyarazhato dolog es megirni sem hiszem, hogy barki csak ugy megirja szivessegbol.

2015. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy értelmesebb webshophoz kell php+javascript+mysql+html+css.. A programozás pedig nem olyan dolog, amit elmagyaráznak neked 1-2 óra alatt Skypeon.
2015. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5 Szintén saját tapasztalat? :D


Kérdező: ez tényleg összetett feladat ami nem 10 perc.. tehát csak megerősíteni tudom az előttem szólók véleményét és keress meg személyesen valakit. Pesten tudok segíteni, bár az időm nekem sincs ingyen.. mikorra kell?

2015. máj. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#wdhun, sajnos nem, pedig ott lehet tanulni, már ha figyel a kisdiák.
2015. máj. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Elmélet valóban erős (talán túl erős is). Én próbáltam annó, de nem éreztem arányban a tanítást és a számonkérést. Nagyon magasak voltak az elvárások, de az oktatás felületes volt néha. Ez persze nagyon oktatófüggő volt. Összességében úgy éreztem, hogy csak irányt mutatnak. Tehát ha magadtól megtanulsz mindent akkor megy. Ha valamiben elakadsz és nem érted, akkor nem is fogod... végül váltottam emiatt. Most is ugyanezen a szakon vagyok csak máshol. Így gond nélkül megvan minden félév.
2015. máj. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!