Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla oldalamat, hogyan...

Joomla oldalamat, hogyan láthatná más is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elkészítettem első weblapom a joomla rendszer segítségével. Viszont lenne egy olyan problémám,hogy mikor a megtekintésre megyek akkor kiadja az oldalam,de nincs rendes url cím,és más nem tudja megtekinteni. Eléggé kezdő vagyok a témában,de tudna valaki segíteni,hogy hogyan lehetne élővé tenni az oldalt,vagyis hogy más is lássa ne csak én.



2015. jún. 16. 11:05
 1/8 Tengor ***** válasza:
Hol van az oldal? A gépeden v. egy külső szolgáltató tárhelyén? Domain van?
2015. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hova van elhelyezve?
2015. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gépemen van a honlap. Egy egyszerű oldalt,szeretnék nem akarom telepakolni mindennel. Csak egy portfólió weblapról lenne szó. Nincs tárhelyszolgáltató,de gondoltam ehhez nem is kell.
2015. jún. 16. 11:12
 4/8 Tengor ***** válasza:

2 lehetőség:

- a gépedből csinálsz webszervert, veszel statikus IP-t vagy beállítasz egy DDNS-t, és amikor megy a gép, akkor el tudják érni a weblapot.

- bérelsz egy tárhelyet és egy domaint, ahova felteszed az anyagot. Ha valóban mellékes, hogy nézik-e az oldalad v. sem, akkor első körben ingyenes szolgáltatókkal is meg lehet próbálkozni.

2015. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez az ingyenes szolgáltató dolog érdekelne. Tudnál adni ezzel kapcsolatba egy két fontos információt.


Közben adódott még egy probléma.Sajnos nem értem,hogy lehet létrehozni az oldalon menüpontokat,hogy pl kapcsolat,rólam,munkáim. Ezeket szeretném létrehozni,de valahogy mégsem sikerül. Ha tudna valaki ebben is segíteni megköszönném.

2015. jún. 16. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Ingyenes tárhellyel sok gondod lehet, főleg mert igen sok korlátozás van...

A menüpontok elkészítését videóból köved le, van renget ilyen a neten.

(szerintem túl van bonyolítva, de ez van)

2015. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen a menük szerkesztése tényleg túl van bonyolítva. Wordpressbe egyszerűbb. De ezt sikerült megoldanom. Viszont ha találok egy ilyen ingyenes tárhelyszolgáltatót azt hogyan tudnám összekötni Joomlával ?

Ugyanis tényleg csak pár infót akarok magamról felrakni,és a munkáimat képek formájában.

2015. jún. 16. 14:40
 8/8 Tengor ***** válasza:

Szolgáltató függő. Legjobb esetben egy kattintás és pár perc, amíg a szolgáltató feltelepíti a Joomlát, neked csak a tartalmat kell beimportálni.

A rosszabb eset, hogy neked kell a teljes Joomla telepítést végrehajtani.

A legrosszabb eset, amikor azért van szívás, mert a már említett korlátozás miatt nem tudod telepíteni.


A jó, hogy ingyen van, lehet nyugodtan próbálkozni.

2015. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!