Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet egy meglévő...

Hogyan lehet egy meglévő weboldalt átalakítani?

Figyelt kérdés

Informatikát tanulok, munkát kaptam egy önkormányzati hivatalban. Megkérdezték hogy át tudnám-e alakítani a weboldalukat, én pedig azt feleltem hogy megpróbálom. Jó lenne ha megtudnám csinálni, elég bénán néz ki a weboldal. Hostingerrel már hoztam létre egész jó weboldalt, de azt csak azért mert suliban ez volt az elvárás.

Mit kellene tennem? Lépésenként leírná valaki?



2015. júl. 2. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy megy, hogy lépésről lépésre le lehetne írni...

Egy komplex oldal esetén első körben elemezned kell, hogy mit hogyan kell átalakítani. (ha szerencséd van csak külsőleg)

Aztán előveszed a notepad++ vagy valami hasonló text alapú szerkesztőt és szépen árírod az elemeket...

Ez nem olyan mint a sulis amikor egy wysiwyg szerkesztőben kialakítasz pár oldalt mint ha csak egy sima word dokumentumot szerkesztenél.

A meglévő szerkezetének függvényében lehet pár órás, de akár egy hetes meló is.

2015. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha csinálok egy weboldalt, mondjuk adobe dreaweaver-rel, és átküldöm a weboldal jelenlegi szerkesztőinek a html fájlt, akkor ők tudnak azzal kezdeni valamit?
2015. júl. 2. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:

nem sokat... annyit hogy megnézik nagyjából mire gondoltál.

Az a RémViewer másra nem jó, mint hobby oldalakat össze kattintgass.

Ahhoz hogy az megfelelő legyen egy dinamikus oldalhoz, még rengeteget kell szerkeszteni rajta...

Egyszerűbb ha réteges grafikai tervet adsz, abból kitudják alakítani az optimális szerkezet.

Persze ettől még szép összeg marad az átalakítás.

2015. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
F****rt kell ilyet elvállalni, ha fingod sincs az egészről...
2015. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul a dreamweaverhez is kell valamennyi tudás.
2015. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De akkor sem ér semmit.
2015. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen felejtős számodra és hatalmas hülyeség volt elvállalni.
2015. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha csinálok egy weboldalt, mondjuk adobe dreaweaver-rel, és átküldöm a weboldal jelenlegi szerkesztőinek a html fájlt, akkor ők tudnak azzal kezdeni valamit?"

Igen, kinevetnek téged.

2015. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!