Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » MySql nem válaszol! Ötlet?

MySql nem válaszol! Ötlet?

Figyelt kérdés
Honlapot készítek az atw.hu-n, és az atw sql szerverét használom. A .php oldal ami az adatbázist használná nem tölt be, 30s után TIME OUT-ol. Valakinek hasonló tapasztalata, megoldásötlete? Nagyon örülnék személyes segítségnek, ha vki tudna...

2015. júl. 7. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet olyan scripted, ami ennyi ideig fut?
2015. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drone007 ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy a scripted valahol elakad. Próbáld meg valamilyen hibakeresési módszerrel nyomon követni, hogy melyik pont az a kódban, ami ezt okozza.

Segítség: [link]

2015. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy előbb a saját gépeden, a lokálisan feltelepített MySQL-szerver segítségével fejlessz, és ha kész, akkor tedd csak fel atw-re!

Könnyebb kideríteni a hibát, ha a helyi gépen tesztelgetsz.

2015. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Saját gépemen xamppal teszteltem és jól működött, úgyhogy nem a scripttel van a baj szerintem
2015. júl. 8. 07:45
 5/8 anonim ***** válasza:
látni kéne a kódot hogy segíteni tudjunk
2015. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Drone007 ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy baj van a scripteddel, hanem azt, hogy elakad. Az atw egy meglehetősen korlátozott webszervert és php értelmezőt tart fenn az ingyenes tárhelyekre, így meglehet, hogy bizonyos funkciók egyszerűen nem működnek vagy feltételekhez vannak kötve. Pl a htaccess működés nem támogatott, szerverszintű beállítások nem működnek (ini_set), de a header és session kezelésben is korlátos az atw.

Próbálj egy kevésbé korlátos ingyenes tárhelyet (pl 000webhost, byethost, hostinger), ha nem tudod kikerülni a problémát.

2015. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közönséges echo adatbázis nélkül lefut?

Biztos, hogy a szerver támogatja a php tagedet? A sima <? nem mindenhol elfogadott.

2015. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hostingert próbáld ki nekem bejött

regisztráltam mellé .tk domaint

Megvolt az egész ingyen

2015. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!