Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP nem küld leveleket bizonyo...

PHP nem küld leveleket bizonyos címekre. Mi a hiba? (több lent)

Figyelt kérdés
Írtam egy php scriptet, ami automatikusan küldene leveleket az adatbázisban lévő címekre. Eddig csak 2 címmel teszteltem, a gmail megkapta a leveleket, a másik (mail.com-os cím) nem. Mi okozhat ilyen hibát?
2015. júl. 19. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokminden okozhatja, de legtöbbször valamilyen okból fenn akad a spam szűrön.

pl. gmail is spam -be rakná, de mondjuk arról a szerverről, email címről érkező leveleket rendszerint megnyitottad, így nálad még sem spam -be kerül.


De okozhatja saját szerver, VPS esetén pl. hiányos rossz DNS, mail szerver beállítás.

Ha otthonról küldöd PHP -val, azt se szereti sok szolgáltató, mert azt tipikusan vírusok csinálják.

(már ha az internet szolgáltatód valahogy véletlen egnedélyezte a levél kiszolgáló működését)

2015. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem otthoni szervert használok, a 000webhost.com-on csinálok egy weboldalt és ez küldözget üzeneteket. A spam-ba pedig nem került be, egyáltalán nem érkezett a szóban forgó címre semmi. Még érdekesebb, hogy korábban ugyanitt, ugyanígy csináltam egy regisztráció értesítőt, ami működött is.
2015. júl. 19. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
000webhost -rengeteg SPAM listán van, plusz ha kicsit több levelet küldesz, mint szeretnék, szó nélkül törlik a tárhelyet, úgy hogy csak akkor ha nagyon musszáj.
2015. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!