Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a weboldalam...

Mi a véleményetek a weboldalamról?

Figyelt kérdés
[link]

#webáruház #weboldal készítés #webmarketing #portál #webshop #responsive weboldal #parallax weboldal
2015. júl. 20. 08:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%

sablonos, és mobilon bezáródik :-D

(túl sok JS és felesleges elem van,

ami megtölti szegény pici mobil memóriáját,

és össze omlik a böngésző)


+ ez inkább hirdetésnek tűnik mint valós kérdésnek.

2015. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 kérdező.. ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néz ki,komolya weboldalnak tűnik.Nálam mobilon is gördülékeny.Lehet egy szar telefon már nem bírná el.
2015. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
(512MB RAM -al van, annyira nem rossz, inkább átlagos, sajnos még ma is sok 256 vagy kevesebb RAM -al szerelt telefonok vannak)
2015. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Jó, de sablonos.
2015. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 kérdező.. ***** válasza:
Azért manapság már 512MB-nál kevesebb memóriánál rendelkező telefont nem árulnak újonnan amik most jelentek meg nem 2-3 éve,max 1-2 lumiának van még ma is fél giga ramja,de annak elég is.
2015. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Drone007 ***** válasza:

Reszponzív mobil nézetben (360x640-en teszteltem IOS UA-tel) a menü elég rapszódikusan működik. Görgetés után kattinthatatlan lesz. Néhány hover és blur esemény összeakadhat.

Desktop nézeten is elég zavaros a legördülő menü működése, valami nem százas azon a részen.


Kicsit én is soknak érzem a javascriptet, főleg mobil oldalon egy kicsit megterhelő, azt kicsit jobban kéne optimalizálni.


Csak a főoldal forrását néztem, de a kód nagyon szép összeszedett átlátható. Viszont XHTML 1.0 transitional szabványú doctype? A html5 korában? Ti tudjátok, de szerintem haladni kéne a korral. Persze üzleti oldalként megértem, hogy az IE7-en pötyögő vállalatokat is el akarjátok érni.

2015. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Drone, nem ő csinálta, csak letöltötte a sablont. Lehet, hogy ez több évvel ezelőtti sablon. És ha valaki felteszi, nem fogja fejlesztgetni.
2015. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"Azért manapság már 512MB-nál kevesebb memóriánál rendelkező telefont nem árulnak"

Jobban néz körül, mert igen is árulnak... (sajnos)

Egyik ismerősőm vett nem rég hazai nagy mobil szolgáltatótl egy Lenovo A396 -ot,

igen még ezek is eladják, olyanoknak akik nem értenek hozzá, hisz ha van készleten, vegyék csak...

2015. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A föld a háttérben tök jó, meg minden, csak éppen fél perc, mire 2 megabites nettel betölt. Szerver oldalon meg kigyullad a kábel, ha sokan akarják nézegetni. Kicsit lehetne lightweight-ebb. Amúgy szép.

G.

2015. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

+1 a lightweight-ségre: lassan tölt be és rengeteget zabál kliensoldalon, akadozik a görgetés is.


Egyébként jól néz ki. :)

2015. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!