Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem érem el a weblapomat?

Miért nem érem el a weblapomat?

Figyelt kérdés

A telekomtól igényeltem lakossági weboldalt. Amikor belépek,látszódnak szépen az eléréshez szükséges adatok. Az FTP-része működik is,fel is és le is tudok tölteni a szerverről. A problémám azzal van,hogy a webes elérésnél található címet (pl.:nagy.bela.hu) nem érem el. Hívtam az ügyfélszolgálatot,ott azt mondta a "nagytudású" ügyfélszolgálatos,hogy próbáljam más böngészővel...


VALAMI ÖTLET ESETLEG?!



2015. aug. 4. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "nem érem el" ilyen esetben nem elég információ, milyen hibakódot dob?
2015. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kiszolgáló nem található


A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) x.y.hu helyen.


Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e ww.valami.hu-t a www.valami.hu helyett.

Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát.

Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

2015. aug. 4. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Rá kellene kérdezni a kedves ügyfélszolgálatnál, hogy a DNS konfiguráció rendben van-e.
2015. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szolgáltató oldalán van a gond, a konkrét hibakódra lettem volna kíváncsi. 3 számjegy, Chrome-ban jobb-klikk -> inspect element -> network, Firefox-ban is valami ilyesmi.
2015. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokat segítene ha egy url sikerült volna bemásolni...
2015. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha saját domain névvel szeretnéd, azt meg is kell venni, és megfelelő DNS beállításokat beállítani.

Ha pedig tonline/telekomos sub domain lenne, akkor nem az általad írt hiba lapot kapnád, hanem telekom hiba oldala.

2015. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy meg kell venni,de ezt a Telekom kínálja az otthoni szolgáltatásához. A Telekom fiókomba belépve vannak megadva az adatok: FTP felhasználónév és jelszó + a weblap címe.


Igazából nincs nagy szükségem az oldalra,csak zavar,hogy a csomagban kínálják,viszont használhatatlan.

2015. aug. 4. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:

mi a webcím amit elpróbálsz érni?

(DNS inforcmációkat letudjuk az alapján kérni, és lehet csak valami apróságot kell beállítani.)

2015. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!