Blog elnevezése?

Figyelt kérdés

Szeretnék indítani egy könyvekkel, sorozatokkal esetleg filmekkel foglalkozó blogot. Van már a fejemben 1-2 név csak az nem tudom eldönteni hogy angolul vagy magyarul írjam ki a címet? Vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, hiszen ha magyarul írok, véleményezek akkor illene magyar címet írni, viszont az angolnak egy kicsivel jobb a hangzása :)

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, ti ebben a helyzetben mit tennétek?

Egy magyar vagy egy angol címmel rendelkező blogot nyitnátok meg szívesebben?

A válaszokat előre is köszönöm ^^

(A blog leendő címének lehetőségeit okkal nem írom ki ide, ha valaki nagyon kíváncsi rá/fontos a véleménye kinyilvánításához akkor kérésre elküldöm privát üzenetben) :)

További szép napot!



2015. aug. 5. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva, egy blogot se nyitnék meg szívesen....
2015. aug. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gandalfka válasza:
Én a helyedben mindenképpen magyar címet adnék a blognak, mivel magyar tartalommal lesz ellátva. Kíváncsi lennék a címre, ha elküldöd talán adhatok további tanácsot.
2015. aug. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy, úgyse fogják olvasni.
2015. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló: Ha valakinek csak és kizárólag az a motivációja, érdeke, hogy minél többen olvassák a bejegyzéseit az régen rossz... Elsősorban a saját szórakoztatásomra fogok blogot írni, az olvasók pedig egy (kellemes) melléghatása a dolognak abban az esetben ha jól csinálom amit csinálok. ráadásul én is olvasok blogokat és nem hiszem hogy én vagyok az egyetlen. Ekkor felmerülhet a kérdés hogy akkor miért "görcsölök rá " a címre. Erre a válasz egyszerű: mert maximalista vagyok, ráadásul egy pozitív személyiség szóval ha lesz olvasó ha nem örömmel fogom írni a blogomat ^^

Nem értem miért kell rögtön lehúzni egy olyan dolgot aminek a felszínének a töredékét sem ismerd... Ennyi erővel ne menjek el az állásinterjúra, felvételire stb. mert "Úgy nem fognak felvenni". Ez a legrosszabb hozzáállás és így az ember nem is tud elérni az ég világon semmit! Az első válaszoló legalább a saját nevében beszélt, nem az összes internetező nevében! De biztos vagyok benne hogy Te jobban csinálnád ;)

2015. aug. 5. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!