Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogger.hu-ra (saját blogomra)...

SeriousGirl kérdése:

Blogger.hu-ra (saját blogomra) szeretnék chatboxot! De valami nem működik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Létrehoztam jobb oldalt egy HTML típusú menüpontot,és be is illesztettem a kódot oda,de mégsem jeleníti meg,ha elmentem.Ez miért van így?Én csinálok valamit rosszul?Próbáltam a blog HTML kódjába beilleszteni,de ott se olt jó.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2015. aug. 7. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát chatet nehéz is lesz HTML-ben.
2015. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Láttam máshol, szóval biztosan meg lehet csinálni.
2015. aug. 8. 08:48
 3/6 Béluska2016 válasza:
Sikerült megcsinálnod? Engem is érdekel!
2016. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehogy.Sajnos azóta sem.
2016. júl. 6. 20:22
 5/6 Béluska2016 válasza:
Én most tanulom a HTML-t de csak a netről, amit el tudok lesni. Írok egy saját weboldalt, amit talán 1-2 hét múlva tudok szerverre tölteni, hogy elérhető legyen. Arra jöttem rá, css, javascript tudás, tanulás mindenképpen kell!, Persze a szerverre törtés, bérelt tárhelynél is fognak segíteni a beállításokban, de ott már PHP és SQL tudás is kéne! Én önállát írok, nem aldomain, és nem sablon kivitel, mint a blogger, meg a webnode, wordpress. Pont a szabadság miatt választottam ezt a sokkal nehezebb utat. A kérdésedre: Az a fajta oda-vissza komonikáció, mint vendégkönyv, hozzászólás, chatbox, webshop vásárlás... ezek regisztrációt igényelnek, ahol a nicknevek, jelszavak, emailcímek, jönnek-mennek valamelyest titkosítva. Ráadásul ezek titkosítva kell tárolnod és feldolgoznod, de már szerver oldalon a PHP val, ami valami táblázatban, adatbázisban rögzíti az adatokat, (MY)SQL-ben. Tehát pontosan még én sem értem, és ezzel már csak majd a szerveres feltöltés beélesítés után tudok kisérletezni. Lényeg hogy rohadt bonyolult, több lépcsős kommunikációval lehet elérhetővé tenni. Illik még bonyolítani chapta kóddal, hogy robot ne tudjon regelni. Én egy fórumot akarok építeni online információ átadásra. Ergó fogalmam sincs hogyan fog sikerül. Pontos, kész programkód, az valami nagy titok lehet, mert ezidáig nem találtam sehol. Csak a most leírtakat ismerem. Ezért írtam, ha sikerül neked, lemásolnám. :) Persza ha én sikerrel járok, megdoblak egy üzivel. Köszi!
2016. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Informatikus vagyok, tanultam ezt-azt,így nem álltam értetlenül a válaszod előtt, ugyanakkor sajnos annyi tudásom nincs, hogy ezt meg tudjam írni.De ha neked sikerül, előre is köszönöm :)

2016. szept. 15. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!