Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ismertek olyan webshopot,...

Ismertek olyan webshopot, ahol több eladótól lehet vásárolni egyszerre?

Figyelt kérdés
Nem többféle termék, hanem több kereskedő terméke van egy helyen, és vehetek egyiktől is és a másiktól is egy megrendelésben, egy postaköltséggel és egy átutalással.

2015. aug. 13. 04:55
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Anno volt ilyen elképzelésem, hogy csinálok ilyent, tőke is lett volna hozzá...

De mivel ezek az üzletek konkurensek, így nem sikerült leszervezni.

Mert csak akkor, ha XY konkurens cég(ek) nincs benne, vagy az általa kínált termékeket csak tőle lehet venni.

Így letettem az egészről...


Nem mennek bele, mert ha van egy akciós termék, akkor azt ott veszed ahol akciós, ha kell valami még, azaz több dologra van szükséged, de plusz postát már nem ér meg, akkor jön, hogy nem akciósokat, amin haszon is van, szintén tőle veszed, és ezzel tud pénzt keresni.

2015. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(A mall.hu kicsit hasonlít amire gondolsz, csak ott nem te választod ki a boltokat, hanem nekik van több beszállító, és azok termékeiből áll össze, de termékenként nincs több választék, azaz több beszállító, és akciósan se mindig a legolcsóbbak.)
2015. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem, miért olyan fontos? Miért akarsz két különböző helyről rendelni?
2015. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

postát megtakarítani.

egyik helyen egyik, másik helyen másik akciós.

2015. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha mondjuk kettő kell neki, és akárhol akciós, vegye meg az akciós webshopban mindkettőt és egy postát fizet. Hülyeség az egész.
2015. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lenne értelme mert lehet olyan kell még ami nincs ugyan ott...

de nem szeretne 4-5 helyen 4-5 postát fizetni.

csak épp az üzletek versenyeznek egymással és az árgép meg olcsobbat.hu -nál konkrétabbat nem talál.

de ott meg csak a boltok listái vannak.

2015. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már sokszor szaladtam bele abba, hogy 3-4 termék kellett volna és nem találtam meg egy webáruházban. De most inkább a működése, működtetése érdekelne, mert van egy partner csapat akik egy terület különböző termékeivel dolgoznak ( növények, cserepek, öntözéstechnika) és jó lenne egy webshopban megjelenni, de nem tudjuk ez hogy működhet a gyakorlatban. Ezért kerestem ilyen webshopokat, de sajnos egyet sem találtam.
2015. aug. 14. 03:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Működés tekintetében ez úgy megy, hogy van egy cég aki a weblapot, és beszerezést szállításét végzi azon cégektől akinek a termékeit értékesíti.

Persze ehhez folyamatosan szinkronizálni kell a partnerek raktár készenlétével.

Ezután egy általános árúházban megjeleníted a termékeket amit rendeltek.

Mikor megrendelés érkezik "bekéred"/megveszed a partnertől, ezután postázod, vagy olcsóbb népszrűbb termékekből tartasz párat mindig raktáron.

(Ilyen a mall.hu rendszere is)


Ehhez a weboldal a legkisebb költésg, mert itt céget kell kialakítani hozzá, ami ezt a kereskedelmet lebonyolítja.

Illetve tökére is, hogy legyen néhány darabb mindig nállad, ne kelljen heteket várnia a megrendelőnek.

2015. aug. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez nem több eladós webáruház, hanem egy eladó több beszállítóval. Vagyis kereskedő. Több eladós webáruház a Wayfair.com de nem tudom Mo-on ez működhetne-e.

Ott egy helyről lehet rendelni, minimális össeg felett már ingyenes a szállítás, de a csomagok gyakran külön érkeznek az egyes eladóktól.

2015. aug. 15. 04:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Közben találtam egyet az Emag marketplace.
2015. aug. 15. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!