Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok ajánlani nekem szerkezt...

Kovácslily02 kérdése:

Tudtok ajánlani nekem szerkeztőt amivel fejlécet tudok csinálni a blogomra?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm!

2015. szept. 4. 18:01
 1/5 Drone007 ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, de gyanítom, hogy "képszerkesztőre" gondoltál.

Ez egy kicsi de nagyszerű, és ingyenes:

[link]

Ez egy bonyolult, de nagy tudású és szintén ingyenes:

[link]

Ez pedig az etalon, nagyon nagy tudású, kicsit bonyolult, és észvesztően drága (a 30 napos próbaverziója ingyenes):

[link]

2015. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 b4r4thg ***** válasza:
Ha a Gimp-re szánsz pár napot, akkor azzal már egész normális fejlécet tudsz csinálni. Ráadásul ingyenes.
2015. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
photoshop inkább. azon van egy rakat banner, logo tutorial ami segitségével csinálhatsz egy saját szexi bannert.
2015. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A gimp is nagyon jó, de ajánlom még a paint tool sai-t, az angol softonicról le tudod tölteni, a magyaron csak 30 napos próbaverzió van.

De amúgy egy sima Microsoft Office Power Pointtal is egy egyszerűbb fejlécet össze lehet hozni, ha vannak jó betűtípusaid, csak képként kell menteni, és megfelelő méretre vágni.

Ha nem akarsz betűtípusokat letölteni, akkor a [link] oldalon rá lehet írni a képekre különleges betűtípusokkal

2015. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2015. szept. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!